Elektronická hrací podložka - piánko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 20.02.17 09:06
Elektronická hrací podložka - piánko

Nemáte někdo prosím zkušenosti s touhle nebo podobnou hrací podložkou? Mělo by to být k narozeninám pro 2-letou dceru. Zabavilo to vaše děti?

Reakce:
digizanet
Nováček 10 příspěvků 14.04.17 21:14
nwm

Řekla bych, že asi jako každá hračka, po chvilce to prostě omrzí… nevím, jestli mi to přijde úplně šťastné… jako dokud to dítě neleze, tak ho na tom člověk ještě udrží a neřízeně do toho mlátí, pak už ho ale zajímá lezení a vše kolem

PůlnočníBouře
Povídálka 20 příspěvků 20.05.17 13:13
kontakt s hudbou co nejdřív

Já jsem pro každý „hudební nástroj“… rozhodně to děti hodně rozvíjí… sami kupujeme různá chrastítka, rolničky, teď jsme v hypermarketu prošvihli sadu hudebních nástrojů, ale to ještě bude několikrát… a časem snad první flétnička :-)

krejcovicpaja
Povídálka 22 příspěvků 23.06.17 10:31

Já si taky myslím, že jakékoliv hudební hračky jsou pro vývoj dobré. Stejně tak hračky co trénují motoriku a rozvíjí myšlení (různé to doplnování tvarů a tak) Navíc ty hrací věci jsou vždycky tak krásné :) vždycky mě tohle v obchodě nebo eshopech zaujme :D třeba tohle https://www.habu.cz/…-zlute-83435, už se těším až to budu moct koupit tomu našemu pokladu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >