Reklama

Elektronická univerzita Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 09.02.11 11:50
Elektronická univerzita Praha

Ahojky,

chtěla bych se zeptat,zda máte někdo zkušenost s touto školou,popřípadě aspoň zprostředkovaně

Díky moc :wink:

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 09.02.11 11:55

To existuje? 8-o 8-o 8-o Nemáš na mysli ČVUT FEL? http://www.cvut.cz/cs/fakulty/fel

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 09.02.11 12:01

nene.mám na mysli www.mojevysoka.cz

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 09.02.11 13:19

Tak to jsem zvědavá, jestli se někdo ozve :think:
Docela by mě to zajímalo. Ale nemají ani vypsané studijní programy, takže mi to zatím nepřipadá moc solidní :nevim: :nevim: :nevim:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 09.02.11 14:38

Mají vypsané studijní programy,jen se jen jim občas nezobrazí,nějaká chyby prohlížeče…

koukni na www.mojestudium.cz :wink:

mě to docela zaujalo,mám rozdělanou VŠ a potřebuji jí dodělat,a tak nějak hledám schůdnou cestu,v pondělí se chystám se tam mrknout a omrknout

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 09.02.11 15:49

Tak nevím, když si kliknu na studijní programy BC, nebo další tituly, tak mi prostě žádný program nenaskočí. A to by mě tedy fakt zajímalo, co se tam dá studovat :think: :think: :think:

No, mám školu rozdělanou a doufám, že ji i dodělám :lol:

Možná bych někdy časem zkusila tu jazykovou, ale to až budou někde psané reference.
Teďka bych to asi brala docela jako risk…
Přeci jen je to VŠ studium finančně docela náročné, tak bych nerada naletěla.

Snad se ozve někdo, kdo má vlastní zkušenosti :think:

JaninkaProk
Kelišová 5754 příspěvků 09.02.11 17:07

Ahoj,
koukala jsem na jejich stránky a nevím, co si mám myslet. Vlezla jsem jen na část moje maturita a mají tam pravopisnou chybu, překlep, chybí jim čárky v souvětí a celkově mě ten jejich styl přijde docela kostrbatý. Navíc když za pololetí berou od studentů 12.000, tak by snad podle toho ty jejich stránky měly vypadat a být bez chyb. Já vysokou školu vystudovanou mám a na tuto školu bych se, z výše zmiňovaných důvodů, nepřihlásila.

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 09.02.11 18:39

Janinko,tak na maturitu jsem nekoukala.......

Proto se tam chci zajet podívat,jak to vypadá…zase si říkám,když mají několik poboček…ale fakt nevím…posílala jsem předměty k uznání a zatím se nikdo neozval :nevim:

mačenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.11 14:27

Ahojky,

také mě zaujala tato škola a podrobnější popis studijních programů mi na jejich internetových stránkách chyběl. Což mě zarazilo a požádala jsem o něj e-mailem. Druhý den mi dorazily rozepsané programy pouze v e-mailu. Ještě si chci zjistit, zda jsou opravdu akreditované a sehnat další informace, nejen z jejich stránek, protože zatím ve školu moc velkou důvěru nemám.

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 14.02.11 19:09

Ahojky,

tak dneska jsem se vypravila přímo do školy a výsledek VELKÉ ZKLAMÁNÍ!!!!!

Tato škola nemá ani vlastní budovy,natož učebny!Mluvila jsem s pánem a ten mi řekl:My vlastně nejsme vysoká škola,my pouze zprostředkováváme školy s e-learningem :evil: :zed:

Přijde mi to jako podvod… :pocitac:

Tez90
Kecalka 245 příspěvků 06.05.13 15:41
Elektronická univerzita -maturita

Obnovuji příspěvek, zajímalo by mne, nemáte někdo zkušenost s doděláním maturity přes tuto instituci?

ztai 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.13 12:18
mojematurita.eu

Také mám o studium zájem, jen nevím co si myslet…názory tady mne spíše odrazují. Pojedu se podívat do Prahy osobně a napíši na školský úřad. Protože dle iča není v seznamu rejstříku škol zaznamenána.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >