Elektronické knihy - členství nebo věrnostní program se slevou

69416
29.1.21 17:32

Elektronické knihy - členství nebo věrnostní program se slevou

Na audioknihy jsem zakoupila členství v audiolibrix, kde mám za dvě stovky měsíčně jednu knihu ke stažení, k tomu nějaké slevy na další a bonifikace za recenze. Dá se na tom něco ušetřit, cca tak stovku za jednu knihu, semtam nasbírat na další knihu zdarma.
Hledám něco podobného na eknihy, ale nic slušného, relativně výhodného jsem nenašla. Jednak bych to využila pro sebe, ale teď to hlavně hledám jako dárek pro vášnivého čtenáře. Dárkový poukaz v hodnotě xxx kč kupovat nechci. Líbilo by se mi právě nějaké členství, každý měsíc na půl roku jedna ekniha.
Víte o něčem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3866
29.1.21 18:27

A registraci do knihovny má? Půjčují e-knihy v rámci registrace a omezený je myslím jen počet najednou, pak výpůjčka vyprší a jede se nanovo. V poměru k ceně e-knih (které je navíc často zbytečné si kupovat) je to určitě nejvýhodnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69416
29.1.21 19:23
@Julča001 píše:
A registraci do knihovny má? Půjčují e-knihy v rámci registrace a omezený je myslím jen počet najednou, pak výpůjčka vyprší a jede se nanovo. V poměru k ceně e-knih (které je navíc často zbytečné si kupovat) je to určitě nejvýhodnější.

No, když to jsou převážně starší tituly. Ty moderní většinou přes tydle veřejné nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
29.1.21 20:01
@Lama Lama píše:
No, když to jsou převážně starší tituly. Ty moderní většinou přes tydle veřejné nejdou.

Starší tituly? 8o Normální produkce e-knih, akorát selektivně, přece jen nejsou charita. Mají smlouvu s Palmknihami a zpřístupňují celou řadu titulů zdarma. Nemyslím Boženu Němcovou v digitální podobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69416
29.1.21 20:06
@Julča001 píše:
Starší tituly? 8o Normální produkce e-knih, akorát selektivně, přece jen nejsou charita. Mají smlouvu s Palmknihami a zpřístupňují celou řadu titulů zdarma. Nemyslím Boženu Němcovou v digitální podobě.

A která knihovna? Já nedávno koukala na mlp a přišlo mi, že to tam vrcholí Němcovou a Shakespearem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
29.1.21 20:17
@Lama Lama píše:
A která knihovna? Já nedávno koukala na mlp a přišlo mi, že to tam vrcholí Němcovou a Shakespearem

MLP je trochu specifická, to, o čem mluvíš, jsou volné tituly zdarma a pak mají nějakou tu openlibrary, ale tam myslím, že nejde, aby víc lidí mělo půjčený jeden titul současně. Pokud vím, tak všechny krajské knihovny i dost městských, tady je odkaz a najde ti to nejbližší k tobě. V téhle době by mělo jít registrovat se kamkoli na dálku a zaplatit registraci online.

https://www.pujcovani-eknih.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69416
29.1.21 21:38
@Julča001 píše:
MLP je trochu specifická, to, o čem mluvíš, jsou volné tituly zdarma a pak mají nějakou tu openlibrary, ale tam myslím, že nejde, aby víc lidí mělo půjčený jeden titul současně. Pokud vím, tak všechny krajské knihovny i dost městských, tady je odkaz a najde ti to nejbližší k tobě. V téhle době by mělo jít registrovat se kamkoli na dálku a zaplatit registraci online.https://www.pujcovani-eknih.cz/

Hm, tak na to koukám, nejdřív velké nadšení, už jsem se chtěla registrovat. A ono to nepodporuje kindle :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
30.1.21 09:09
@Lama Lama píše:
Hm, tak na to koukám, nejdřív velké nadšení, už jsem se chtěla registrovat. A ono to nepodporuje kindle :?

Aha :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat