Elektronické zubní kartáčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lck2293
Nováček 3 příspěvky 10.07.18 14:16
Elektronické zubní kartáčky

Ahoj. Obnovuji diskuzi s dotazem… stalo se vám někdy, že se z elektronického zubního kartáčku uvolnily štětiny? Ptám se kvůli tomu, že mám docela strach, co by se stalo, kdybych štětinu polkla… :? A co kartáčky Curaprox, jsou vhodné i pro děti? Nevypadávají štětiny?
Díky :)

Reakce:

boltova
Kecalka 119 příspěvků 10.07.18 14:20

Kupovala jsem “no-name” nahradni kartacek na sonycare. Ns original jsem si musela pockat.

Stetiny se mi po dvou tydnech uvolnily…vyplivla jsem je a neumim si predstavit, ze je clovek polkne. Preci nikd nepolknes pastu, ne?

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 10.07.18 14:25

@Lck2293 Syn má rok kartáček od Oral B, a z žádného nádstavce mu štětina nikdy nevypadla. A pokud by se uvolnila štětina a spolknul ji, tak snad by se nic tak tragického nestalo. Ale s tímto kartáčkem maximální spokojenost, hraje písničku, když se čistí zuby, pokaždé jinou, a docela dobře čistí.., nádstavce se dají bez problémů sehnat.

Space
Stálice 58 příspěvků 10.07.18 14:27

@Lck2293 Stalo. To, že by jsi ji polkla, spíš ne, je to dost nepříjemné, většinou se zapíchne nebo ,,přilepí,, polknutí bych obavy neměla ale nikdy nevíš. Nevím co by jsi měla dělat jiného než dávat pozor. ;)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 10.07.18 14:30

@Lck2293 máme celá rodina sonicare, cca přes pět let užívání. Nikdy nikomu žádná štětina nevypadla, asi záleží na kvalitě kartáčku, resp. kvalitě hlavic ;) :mavam:

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 10.07.18 14:32

Já se tedy upřímně divím, že el. kartáčky vůbec někdo používá.. 8) Jinak uvolnit štětina se ti může i z obyčejného kartáčku, ale snad nejsi dítě a dokážeš si pohlídat co ti do krku má sklouznout a co ne… :roll:

Včelička992
Závislačka 3401 příspěvků 10.07.18 15:11

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:33

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 10.07.18 15:37
@Ivulka88 píše:
Já se tedy upřímně divím, že el. kartáčky vůbec někdo používá.. 8) Jinak uvolnit štětina se ti může i z obyčejného kartáčku, ale snad nejsi dítě a dokážeš si pohlídat co ti do krku má sklouznout a co ne… :roll:

No právě.Údajně mají poškozovat zuby :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 10.07.18 16:29
@Ivulka88 píše:
Já se tedy upřímně divím, že el. kartáčky vůbec někdo používá.. 8) Jinak uvolnit štětina se ti může i z obyčejného kartáčku, ale snad nejsi dítě a dokážeš si pohlídat co ti do krku má sklouznout a co ne… :roll:

Sonické kartáčky jsou naprosto v pořádku. Problém je u rotačních.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 10.07.18 17:21
@Burj Chalifa píše:
No právě.Údajně mají poškozovat zuby :nevim:

Jj kdo má horší sklovinu může si takovým kartáčkem poškodit zuby. Nejlepší kartáček je curaprox a ruka. :nevim:

Swift
Závislačka 4154 příspěvků 10.07.18 18:55

U Or-allu blé, hrozí obnažení dásní, ty vibrační ne rotačně vibrační jsou v poho, ale záleží taky na ruce co ten kartáček vede.
Cízí kupujete a Spokar X je na technologicko dizajnové výši(dostal cenu) a pořizovací cena je tak víc než v pohodě.

Osobně mám sonic care a jemný curaprox, další nákup bude výše zmíněný Spokar.

Kačka Pekáčková
Kecalka 236 příspěvků 10.07.18 19:16
@Ivulka88 píše:

Proč se divíte, že je někdo používá? Asi máte mylné informace. Sonický kartáček je super věc, to vám řekne každý dobrý zubař. Manuálně si takhle precizně zuby nikdy nevyčistíte. Rotační kartáčky typu OralB…to je jiná kapitola. Ale kdo se o to zajímá, tak by si rotační kartáček nikdy nekoupil.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 10.07.18 19:29
@radkka píše:
Sonické kartáčky jsou naprosto v pořádku. Problém je u rotačních.

aha, já to spletla :(

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 10.07.18 20:26
@Kačka Pekáčková píše:
Proč se divíte, že je někdo používá? Asi máte mylné informace. Sonický kartáček je super věc, to vám řekne každý dobrý zubař. Manuálně si takhle precizně zuby nikdy nevyčistíte. Rotační kartáčky typu OralB…to je jiná kapitola. Ale kdo se o to zajímá, tak by si rotační kartáček nikdy nekoupil.

Protože se divím a mám na to jiný názor.

Lck2293
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 10:56

Děkuji za Vaše odpovědi :)
Já mám právě ten rotační a bojim se, aby mi třeba ta štětina nevlitla do krku, jak se to „točí“..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >