Elektrosoky - chodil jste někdo?

3250
18.11.20 15:18

Elektrosoky - chodil jste někdo?

Ahojte,
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás chodil na elektrosoky. Dnes jsem měla první šok (je to tedy už moje šestá série). Jaké jste po nich měli NU? Jak dlouho jste měli zhoršenou paměť? Já dnes ráno po nich byla totálně zmatená. A pomohly vám? Na co jste je měli? Díky a hodně zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2035
18.11.20 17:12

Zkušenost nemám, ale jak ti je? Pořád jsi hospitalizovaná? Je ti aspoň trochu lépe? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
18.11.20 18:47
@Kolarkaa píše:
Zkušenost nemám, ale jak ti je? Pořád jsi hospitalizovaná? Je ti aspoň trochu lépe? :kytka:

Ahojki, jj, jsem pořád hospitalizovana, už 5 týdnu. Je mi dnes nepatrně lépe po tom šoku teď odpoledne, ale pořád se sebeposkozuji a mám depresivní náladu. A co ty? Hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.20 17:29

@Lollitka to mě mrzí, že se tvůj stav nelepší.. víš, kdy by tě mohli pustit? Jak funguješ „venku“? Máš nějakou práci, nebo z čeho platíš režii atd, když jsi hospitalizovaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 18:35

Ahoj, zkušenost nemám osobní, snad to nevadí. Znám několik lidí, kteří touto léčbou prošli a výrazně líp se začali cítit po 3. až 4. šoku. Byla na nich vidět výrazná změna i v celkové vizáži, nejen v náladě. Držím palce! :hug: problémy s pamětí a zmatenost měli všichni, odeznělo to.

Jinak diagnózy - ve valné většině případů těžké deprese, pár z nich schizofrenici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
19.11.20 18:49
@Kolarkaa píše:
@Lollitka to mě mrzí, že se tvůj stav nelepší.. víš, kdy by tě mohli pustit? Jak funguješ „venku“? Máš nějakou práci, nebo z čeho platíš režii atd, když jsi hospitalizovaná?

Ahojki, no šoky bych měla mít tentokrát asi jen 4 a pak na ně zas chodit ambulantně, jako jsem už chodila. Možná mě pustí už za týden, už tu taky 5 týdnu jsem. Pak bych se snad mohla vrátit do stacionáře. Do práce nechodím, to bych v těch stavech vůbec nedávala, jsem po 22.hospitalizovana. Mám invalidní důchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.20 18:53
@Lollitka píše:
Ahojki, no šoky bych měla mít tentokrát asi jen 4 a pak na ně zas chodit ambulantně, jako jsem už chodila. Možná mě pustí už za týden, už tu taky 5 týdnu jsem. Pak bych se snad mohla vrátit do stacionáře. Do práce nechodím, to bych v těch stavech vůbec nedávala, jsem po 22.hospitalizovana. Mám invalidní důchod.
@Lollitka píše:

promiň, to jsi vlastně psala.. takže jsi normálně ve stacíku, kde máš byt? A pracuješ jakoby v chráněné dílně?
Pevně doufám, že už ti bude brzy lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
19.11.20 18:54
@SibyllaTrelawney píše:
Ahoj, zkušenost nemám osobní, snad to nevadí. Znám několik lidí, kteří touto léčbou prošli a výrazně líp se začali cítit po 3. až 4. šoku. Byla na nich vidět výrazná změna i v celkové vizáži, nejen v náladě. Držím palce! :hug: problémy s pamětí a zmatenost měli všichni, odeznělo to.Jinak diagnózy - ve valné většině případů těžké deprese, pár z nich schizofrenici.

Ahojki, díky za zkušenost, já se právě taky vždy po 3.-4. šoku začnu cítit lépe. Právě k té paměti, já měla první sérii v roce 2010 a úplně nevratné mi to poškodilo fotografickou paměť, teď už ty ztráty paměti nejsou tak šílene, ale včera jsem byla zmatená dost, dnes už je to lepší. No snad to jinak zabere i teď. Pak budu zas chodit ambulantně jednou měsíčně na udržovací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
19.11.20 18:59
@Kolarkaa píše:
promiň, to jsi vlastně psala.. takže jsi normálně ve stacíku, kde máš byt? A pracuješ jakoby v chráněné dílně?
Pevně doufám, že už ti bude brzy lépe :kytka:

Nejsem ve staciku, jsem hospitalizovana, stacik je jen denní program, něco jako docházka do školy, odtamtud mě právě před 5ti týdny poslali na tu hospitalizaci. V chráněných dílnách jsem pracovala ale teď přes rok jsem doma, nebo po léčebnach, letos už moje 4.hospitalizace. Mám invalidní důchod, sice to není zavratna částka, ale nějak s tím vyjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.20 19:01
@Lollitka píše:
Nejsem ve staciku, jsem hospitalizovana, stacik je jen denní program, něco jako docházka do školy, odtamtud mě právě před 5ti týdny poslali na tu hospitalizaci. V chráněných dílnách jsem pracovala ale teď přes rok jsem doma, nebo po léčebnach, letos už moje 4.hospitalizace. Mám invalidní důchod, sice to není zavratna částka, ale nějak s tím vyjdu.

jojo, já myslela jakože jinak jsi ve stacíku.. jakože „normálně“ :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.20 19:02

@Lollitka máš ve stacíku alespoň nějakou spřízněnou duši, někoho, za kým se těšíš? To je hrozně důležité :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
19.11.20 19:13
@Kolarkaa píše:
@Lollitka máš ve stacíku alespoň nějakou spřízněnou duši, někoho, za kým se těšíš? To je hrozně důležité :kytka:

Byl tam skvělý psycholog, ale od listopadu odešel. Jinak lidi tam byli moc fajn, akorát ono je to na 2-3 měsíce, takže pokud mě vezmou zpátky, tak už tam asi budou sami noví lidé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.20 19:17

@Lollitka no a za ty 2-3 mesice jdou ty lidi kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
19.11.20 19:26
@Kolarkaa píše:
@Lollitka no a za ty 2-3 mesice jdou ty lidi kam?

Tam odkud přišli, do ambulantní péče. Ale někteří nebyli ještě ok, tak si třeba hledali další stacik, skupinu… Nějakou další péči. Já taky asi budu muset hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat