Elizabeth nebo Annastázie?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
4.1.22 11:44

Elizabeth nebo Annastázie?

Ahojky :D,
Právě vybíráme jméno, které je neobvyklé a zatím se nám líbí tyto dvě, Elizabeth a Annastázie. Zajímal by nás váš názor. Vím, že jedno jméno je cizí a druhé české. ;) Ale vybíráme ta, která se nám líbí :srdce:. Předem děkuji za odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
315
4.1.22 11:48

Ani jedno není české, ne? Anastazie je v českém kalendáři s jedním N… :roll: Asi teda to první, když to druhé ani nevíte, jak se píše… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10498
4.1.22 11:49

@JenTyna Elizabeth…je moc hezké..v české verzi je to Alžběta myslím

Příspěvek upraven 04.01.22 v 11:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
4.1.22 11:50

Elizabeth :srdce:
Ale konečné rozhodnutí je na Vás :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9818
4.1.22 11:51

Annastázie v Česku jsou, asi se to tak psalo dřív…mně se víc líbí Anastázie… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3114
4.1.22 11:53

Obě se mi líbí, ale víc asi Elizabeth. Tu jsem chtěla dát, kdybych měla druhou holčičku, líbí se mi zkratka Lilibeth, Lili a manžel chtěl Elišku, tak by to byl hezký kompromis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741
4.1.22 11:54

Annastázie určitě takto se dvěma eN? :think: S jedním bych zvolila Anastázii. Pokud trvale na zápisu u úvodu, tak Elizabeth

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
4.1.22 11:56

@Tarinka Ano, máš pravdu, je jich 6, věkový průměr 79 let (?). Mně to prostě přijde jako špatně napsané :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
4.1.22 11:59

Mi se nelibi zadne jmena, kde je nutne hlaskovat. Bohate mi to staci s prijmenim. Ale z toho vyberu asi elizabeth no i kdyz to bude normalni ela nebo eliska, kterých je mrte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
4.1.22 12:03

Anastazie mi prijde takove zastarale, pro babicku, subjektivni dojem.
Elizabeth se mi libi vic, pokud tedy nebude Kropackova nebo tak neco :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
4.1.22 12:06

No, když je dotaz na názor… tak z těch dvou Anastázii s jedním N. Elisabeth teda snad každej ví, jak napsat, Annastázii by musela hláskovat vždy a všude a stejně by jí to psali blbě. Osobně bych si teda na nic nehrála a dala Alžbětu. Elisabeth je sice krásné jméno, ale fakt totálně nečeské, takže pokud nemáte vysloveně zahraniční příjmení, v téhle podobě bych nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
4.1.22 12:08
@ugluk píše:
No, když je dotaz na názor… tak z těch dvou Anastázii s jedním N. Elisabeth teda snad každej ví, jak napsat, Annastázii by musela hláskovat vždy a všude a stejně by jí to psali blbě. Osobně bych si teda na nic nehrála a dala Alžbětu. Elisabeth je sice krásné jméno, ale fakt totálně nečeské, takže pokud nemáte vysloveně zahraniční příjmení, v téhle podobě bych nedávala.

Evidentne :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
4.1.22 12:08

Anestezie. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.1.22 12:11
@Judy Hopkava píše:
Ani jedno není české, ne? Anastazie je v českém kalendáři s jedním N… :roll: Asi teda to první, když to druhé ani nevíte, jak se píše… :lol:

Jsou obě varianty. Anastázie a Annastázie. Osobně znám jednu slečnu, která se jmenuje Annastázie s dvěma n. ;). A nám se to i líbí více. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
4.1.22 12:13
@Kaileee píše:
Evidentne :mrgreen: :kytka:

Tak jo, trefa do černýho :mrgreen: Dobrá, opravuji každej příčetnej, komu je to normálně diktováno a neskáče mu za krkem batole :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat