Elodie Details fusak, fejk nebo originál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishellW
Povídálka 37 příspěvků 08.11.18 09:13
Elodie details fusak, fejk nebo originál?

Dobrý den, zvažuji koupi fusak ED z ruky, ale bohužel nepoznám, jestli se jedná o originál. Je tu někdo, kdo by mi pomohl to rozpoznat? Pošlu kdyžtak foto do zprávy. Moc děkuji

Přečtěte si článek: Výbavička pro zimní miminko - co obsahuje?

Reakce:
Laurie
Kecalka 391 příspěvků 08.11.18 09:32

zkus elodie details maniačky na fb, tam ti případně poradí :) nebo se tam dá i pořídit fusak z druhé ruky. Pokud máš už vyhlídnutý nějaký konkrétní, tak můžeš porovnat s fotkama na eshopu elodie.

Nikous12
Kecalka 253 příspěvků 08.11.18 10:59

Ahoj, asi Te nepotesim, ale mam 2 jedem origo druhej z Ali a jsou naprosto totozny :nevim:

Laurie
Kecalka 391 příspěvků 08.11.18 13:56

@Nikous12 fakt? a máš uplně stejný i co se týče barvy/vzoru?

Nikous12
Kecalka 253 příspěvků 08.11.18 19:33

Nn barvu jinou, ale podle originalniho fusaku kamaradky, chtela jsem na stridani a materialove s tim mym originalem uplne stejny a barvou s tim co ma kamaradka taky… jen za polovicni cenu :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >