Reklama

Elodie details - péřový fusak

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 06.10.18 15:15
Elodie details perovy fusak

Ahoj,
Mate prosim nekdo zkusenosti s perovym fusakem od Elodie details? Nazivo jsem videla jen ty klasicke vatove, prachove peri mi prijde lepsi, ale dle foto z bazaru si nejsem jista jestli neni prilis tenky? Taky nema uvnitr ten fleece jako klasicky Elodie fusak. Diky!

Reklama

Reakce:

Avocado123
Kecalka 492 příspěvků 4 inzeráty 06.10.18 15:20

Ahoj, přeprodávam ED fusaky a mám echo od zakaznic :) Péřový je dle mého lepší hlavně do hluboké korbičky, lépe se vejde, lépe hřeje.. mínusy jsou cena a údržba (pokud nemáš sušičku tak jedině do čistírny, jinak je problém se sušením)

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 06.10.18 15:34
@Vcelka_Majka píše:
Ahoj,
Mate prosim nekdo zkusenosti s perovym fusakem od Elodie details? Nazivo jsem videla jen ty klasicke vatove, prachove peri mi prijde lepsi, ale dle foto z bazaru si nejsem jista jestli neni prilis tenky? Taky nema uvnitr ten fleece jako klasicky Elodie fusak. Diky!

Bazarový péřový bych nekupovala. Nebo bych ho ze všeho nejdřív odnesla do čistírny.

Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 06.10.18 15:41

Diky za odpovedi. Nechci bazarovy, ale kukala jsem na “realne” fota tam. Susicku mam, takze to neni problem. Jde mi o to aby byl dost teply prave :)

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 06.10.18 15:56
@Vcelka_Majka píše:
Diky za odpovedi. Nechci bazarovy, ale kukala jsem na “realne” fota tam. Susicku mam, takze to neni problem. Jde mi o to aby byl dost teply prave :)

Péři hřeje. A kdyžtak ještě nahoru ten kryt a bude v teploučku 100 %. Na ty naše zimy… A v třeskutých mrazech stejné ven nepůjdeš.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 06.10.18 16:04

Před týdnem mi přišel fusak od ED, teda není perovy, ale na omak je super, teploucky, krásný a už se těším až bude zima :lol: samozřejmě nadšena jsem jen já, malý a velký z toho nemají rozum :lol: ale věřím, ze perovy bude ještě teplejší. Malého proste poradne obliknu nebo ještě vystelu dekou… už i to jejich balení je krasne…

Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 07.10.18 09:41

Ono ty vatove jsou dizajnove hezci. Nevim proc za ty prachy nevymakali i ty perove, aspon tou kozesinkou :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >