Elodie details - péřový fusak

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 06.10.18 15:15
Elodie details perovy fusak

Ahoj,
Mate prosim nekdo zkusenosti s perovym fusakem od Elodie details? Nazivo jsem videla jen ty klasicke vatove, prachove peri mi prijde lepsi, ale dle foto z bazaru si nejsem jista jestli neni prilis tenky? Taky nema uvnitr ten fleece jako klasicky Elodie fusak. Diky!

Reakce:
Avocado123
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.10.18 15:20

Ahoj, přeprodávam ED fusaky a mám echo od zakaznic :) Péřový je dle mého lepší hlavně do hluboké korbičky, lépe se vejde, lépe hřeje.. mínusy jsou cena a údržba (pokud nemáš sušičku tak jedině do čistírny, jinak je problém se sušením)

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 06.10.18 15:34
@Vcelka_Majka píše:
Ahoj,
Mate prosim nekdo zkusenosti s perovym fusakem od Elodie details? Nazivo jsem videla jen ty klasicke vatove, prachove peri mi prijde lepsi, ale dle foto z bazaru si nejsem jista jestli neni prilis tenky? Taky nema uvnitr ten fleece jako klasicky Elodie fusak. Diky!

Bazarový péřový bych nekupovala. Nebo bych ho ze všeho nejdřív odnesla do čistírny.

Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 06.10.18 15:41

Diky za odpovedi. Nechci bazarovy, ale kukala jsem na “realne” fota tam. Susicku mam, takze to neni problem. Jde mi o to aby byl dost teply prave :)

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 06.10.18 15:56
@Vcelka_Majka píše:
Diky za odpovedi. Nechci bazarovy, ale kukala jsem na “realne” fota tam. Susicku mam, takze to neni problem. Jde mi o to aby byl dost teply prave :)

Péři hřeje. A kdyžtak ještě nahoru ten kryt a bude v teploučku 100 %. Na ty naše zimy… A v třeskutých mrazech stejné ven nepůjdeš.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 06.10.18 16:04

Před týdnem mi přišel fusak od ED, teda není perovy, ale na omak je super, teploucky, krásný a už se těším až bude zima :lol: samozřejmě nadšena jsem jen já, malý a velký z toho nemají rozum :lol: ale věřím, ze perovy bude ještě teplejší. Malého proste poradne obliknu nebo ještě vystelu dekou… už i to jejich balení je krasne…

Vcelka_Majka
Povídálka 17 příspěvků 07.10.18 09:41

Ono ty vatove jsou dizajnove hezci. Nevim proc za ty prachy nevymakali i ty perove, aspon tou kozesinkou :D

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 16.10.18 09:13
Fusak ED

@Verurizeckova Ahoj, premyslim o presne stejnem fusaku, ktery mas. Jen jsem nikde nenasla info, jestli je vhodny i do sportaku - az bude prcek sedet, popripade tapat. Necha se dole rozepnout? Je prodluzovaci? Nebo je to spis fusak jen do korbicky? Diky moc.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 16.10.18 09:53

@Novalena je i do sportaku a je rozepinaci, myslím, ze budete spokojeni, já jsem z něho fakt úplně nadšena… a jelikož nás malý ve čtyřech měsících meri 69 cm, tak nemám absolutně šanci ho narvat s fusakem do korby, takže bude jezdit ve sportaku už letos :nevim: :lol:

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 16.10.18 21:23

@Verurizeckova Moc děkuju, no já to mám podobně. Mám také 4 měsíční mimčo a má 67 cm a skoro 8 kg, takže budeme s kočárkem bojovat úplně stejně :-) Díky ještě jednou, asi ho taky objednám :-) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >