Reklama

Embryo uhnízděné v děloze, ale na nevhodném místě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emamama
Kecalka 109 příspěvků 23.01.17 12:07
Embryo uhnízděné v děloze ale na nevhodném mí

Zdravím vás,
prodělala jsem letos zamlklé těhotenství, v 9tt. Můj dr mi od začátku říkal, že je vše v pořádku, i když jsem 2× slabě růžově špinila. Bohužel při běžné prohlídce na utz už nebyl patrný srdeční tep. Jako příčinu mi můj dr řekl, že embryo je v děloze, ale prý na nevhodném místě, kde nemá dostatek výživy. To mi ale dr v Motole vyvrátil. Setkala jste se s tím některá z vás? Mimoděložní to opravdu nebylo. :nevim:

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 23.01.17 12:27

Znám těhotenství v rohu děložním, ale zkušenost s tím naštěstí nemám. Je to vzácná situace.Tam se vyvíjet nemůže.

Ginuš
Hvězda diskuse 37741 příspěvků 23.01.17 12:33

Může být i v oblasti ishtmu (zažila jsem) a bylo mi řečeno, že bych miminko prostě nedonosila. SKončilo to ZT, ale nemuselo to být uhnízděním, předtím jsem potratila i když bylo embryo dobře uhnízděné. Držím palce, ať se příště zadaří

Emamama
Kecalka 109 příspěvků 23.01.17 12:38

@Jana206 Aha, ale to také nebyl můj případ. Podle utz bylo krásně skoro ve středu dělohy.. :nevim: a kdyby to bylo nějak život ohrožující nebo hned zjevně patrné, že to není dobré, snad by mi to dr řekl, ale vše bylo dobrý. Jen jsem nevěděla, že i když se uchytí v děloze, tak to nemusí být na vyhovujícím místě.

Ter85
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 23.01.17 13:52

Ano, setkala, nekde je tu o tom diskuze. Mela jsem embryo uhnizdene v rohu, dole. Doktor mi rekl, ze je vyssi riziko potratu, ale nakonec to dopadlo dobre. Nicmene zamlkle potraty se stavaji, mam za sebou 2 a i presto mam 3 zdrave deti z bezproblemovych tehotenstvi. Nemusi to nic znamenat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama