Emil Havelka léčitel - máte zkušenosti?

Anonymní
2.6.13 12:28

Emil Havelka léčitel - máte zkušenosti?

Ahoj prosím máte zkušenosti s tímto léčitelem? Rozhoduji se jestli ho navštívit. Tak budu ráda za vaše zkušenosti :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.6.13 12:34

Znám lidi, co u něho byli a tvrdí, že jim pomohl. Zrovna tak vím o lidech, kteří řekli, že už nikdy více.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 12:37

Tak já doufám, že se zařadím k té první části lidí, kterým pomohl

zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 12:37

A co říkáš na tohle? Kranio-sakrální-terapie. cz Kdyby se Ti to náhodou nezobrazilo, je to ten zelený odkaz.

• Citovat
  • Nahlásit
23018
2.6.13 12:39
@Anonymní píše:
Znám lidi, co u něho byli a tvrdí, že jim pomohl. Zrovna tak vím o lidech, kteří řekli, že už nikdy více.

Já taky tak. Ale sama zkušenost nemám, tyhle věci jdou mimo mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.13 12:49

Kdysi jsem k nemu chodila kdyz cekala prvni miminko. Bezvadny clovek ale jinak nadsena nejsem ale svagrova ho chvali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 13:04

Havelku jsme navštívili, když jsme se už šest let snažili o druhé dítě. Nadšená jsem z něj tedy nebyla. Byli jsme tam celá rodina i se synem, vše se odehrálo stylem - šup, šup, rychle, rychle…
K miminku nám nakonec pomohli až lékaři pomocí IVF. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 13:06

A jak to vlastně u něj probíhá?

• Citovat
  • Nahlásit
3.6.13 09:00

Chce vedet datum narozeni a misto a pak uz ti rika co te trapi a jaki mas zdravotni problemy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.13 11:27

@irenakovarova a ty jeho bylinky atd. co prodává jsou hodně drahé co?

• Citovat
  • Nahlásit
neregistrovaná
25.9.13 13:07

Moje kamarádka se snažila několik let. Ač zarytě nevěřila, vydala se v zoufalství za léčitelkou. Ta jí poněkud tvrdě sdělila, že do tak sobeckého těla mimčo nechce, ať se nad sebou zamyslí a na očistu fyzického těla dala bylinky na koupele. Kámoška probrečela snad několik týdnů, koupala se, zamyslela se. Tenkrát se opravdu změnila. Navíc začala stavět dům. A otěhotněla :). Já byla u léčitelky Jarmily Droppové taky, pomohla mi, i když s něčím úplně jiným. Léčitele mohu doporučit, i když je potřeba vybírat, hlavně na doporučení a po vyzkoušení někým jiným a s jasnými výsledky. Přeji štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat