Emimino není oblíbené, prý jsou tu vulgarismy, jak to vidíte vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 09.08.18 14:13
Emimino není oblíbené,prý jsou tu vulgarismy,jak to vidíte vy?

Ahoj, byly u mě kamarádky a mezi řečí o dětech a plánech o prázdninách jsme narazily na téma emimino.
Obě se shodly na tom, že už sem nechodí, protože je tu plno diskusí, kde jsou vulgarismy, útočící maminky na zakladatelky, dělání si z nich srandu, mají pocit, že se tady nemyslí nic vážně už. Nedalo mi to a volala dalším dvěma, které tu mají profil, ale obě mi řekly, že sem už dávno nechodí, že je to tu nebaví a raději šly na jiný web, který tu nebudu zvěřejnovat.
Já osobně si myslím, že jsou všechny weby na tom stejně. Všude se najde nějaká husa, která začne útočit do jiných. Jak to vnímáte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Fjodorka
Extra třída :D 11255 příspěvků 09.08.18 14:16

Kolikrát chci napsat vulgarismus a bohužel to nejde, zablokované slovo :lol:
Ano, kolikrát je tu poměrně agresivní atmosféra. Ale já si jí všímám všude na internetu.

Russet
Extra třída :D 12162 příspěvků 09.08.18 14:16
@Jančakecalka píše:
Ahoj, byly u mě kamarádky a mezi řečí o dětech a plánech o prázdninách jsme narazily na téma emimino.
Obě se shodly na tom, že už sem nechodí, protože je tu plno diskusí, kde jsou vulgarismy, útočící maminky na zakladatelky, dělání si z nich srandu, mají pocit, že se tady nemyslí nic vážně už. Nedalo mi to a volala dalším dvěma, které tu mají profil, ale obě mi řekly, že sem už dávno nechodí, že je to tu nebaví a raději šly na jiný web, který tu nebudu zvěřejnovat.
Já osobně si myslím, že jsou všechny weby na tom stejně. Všude se najde nějaká husa, která začne útočit do jiných. Jak to vnímáte vy?
Že svět není jen emimino. Prostě tu být nechtějí, tak tu nejsou. Mnohem víc na sebe útoči lidé na Novinkách. Jiný miminkovský portál nenavštěvuju, tak netuším. Ale nejsem z cukru, aby mě rozhodila diskuze tady.
terien
Echt Kelišová 8458 příspěvků 09.08.18 14:19

Mě se tu líbí. Někdy je to tu drsnější, ale oprávněně, já zase nesnáším přeslazené řečičky a litování každé hysterky.

Kriss Tina
Kelišová 6012 příspěvků 09.08.18 14:19

Stejně jako ty, nějaká černá ovce se najde vždycky a ani se nedivím, zas když tu pomalu denně je pár příspěvků trolly některé příspěvky nemají hlavu ani patu, nebo je zakladatelka natolik hloupá že to normálního člověka až zaráží, k tomu přičtu milion příspěvků o tom jak se někdo ptá jestli je v tom aniž by si udělal test, tak se nedivím podrážděnosti některých uživatelek :nevim: nadruhou stranu když tu někdo vznese vážný, inteligentní a slušný dotaz tak mu je rozumně odpovězeno :palec:

sarinka12322
Nováček 09.08.18 14:24

Pár lidí tu nahlavu je. Ale jdou skupinky kde jsou úžasné ženy a maminky nebo budoucí maminky :palec:

ka2ka
Extra třída :D 13125 příspěvků 09.08.18 14:25

tak já kdysi ze zvědavosti koukla na jiný maminkovský stránky, no tam jsou tak sladký až je mi z toho zle, pokud tam některá uživatelka řekne že tráva je modrá všichni jí to odkývají. Pokud tady někdo vznese solidní dotaz dostane odpověd a kolikrát i pomoc

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 14:28

Ja sem chodim rada a chodim pravidelne katdy den nakouknout.
Nicmene dotazy jiz nevkladam,bojim se :mrgreen:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 09.08.18 14:28

Já taky nechodím na jiný webovky pro maminky,tady jsem spokojená,je to podle mě fakt všude,ne jen na stránkách pro maminky.Manžel je v jednom autoklubu a tam je to prý to samé,takže nechápu,proč sem přestaly kamarádky chodit.Já jsem tu poměrně dlouho a občas se mi stane,to co jsem popisovala,ale nebudu se z toho přece hroutit :roll:

TRG
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 09.08.18 14:30

Zaplať příroda za některé upřímné / drsné / rozumné pravidelné přispěvatelky. Jsem tu chvilku, ale čtu to tady déle a přijde mi, že na sluníčkovém růžovoučkém výhradně miloučkém fóru bych nevydržela. Štve mě doopravdy jen to, když ANONYM založí diskusi, dostane trochu čočku, podle mě poprávu, což raní jeho ego a diskusi chce smazat a admin mu vyjde vstříc. To je na houby. Pochopila bych to u neanonyma (s větším množstvím příspěvků). Ale tohle moc ne. A pak mi vadí anonymy tam, kde to je naprosto zbytečné, nebo nevhodné, ale to spíš nechápu, než aby mě to vytáčelo.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 09.08.18 14:32

@TRG Ano,s těma anonymama to vidím stejně,taky mě to přijde někdy hodně ujetý :mrgreen:

Pidulka1991
Závislačka 2943 příspěvků 09.08.18 14:35

Chodim sem docela hodne a prijde mi, ze se tu opakujou furt stejne dotazy, pr.: Naprosto bily tt a dotaz, zda nekdo neco vidi. Nebo jestli je tehotna, kdyz se dotkla penisu, atd. Kdyz jsem prochazela stare diskuze, tak to nebylo jiny. Proste „na hloupou otazku, hloupa odpoved“ … ale kdyz se tu resi pomerne dulezite veci. Tak tam se vetsinou nerype, ale poradi a pomuze. Navstivila jsem i jiny portal a je to stejny nebo dost podobny…

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 09.08.18 14:37

No,na ty diskuse o možném,nemožném těhu už ani nechodím,většinou to založí nějaká ,,školačka",protože normální ženská by se snad tak blbě neptala. :zed:

růžový achát
Kelišová 5086 příspěvků 09.08.18 14:38

A ty děláš pro emimino nějakou anketu?Že bych třeba obvolala ještě svoje známé a zeptala se na oblíbenost emimina :P , to by si mysleli asi, že jsem hodně bumbala :P

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 09.08.18 14:39
@růžový achát píše:
A ty děláš pro emimino nějakou anketu?Že bych třeba obvolala ještě svoje známé a zeptala se na oblíbenost emimina :P , to by si mysleli asi, že jsem hodně bumbala :P

Ne,proč?Zajímá to jenom mě,nic víc ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >