eMimino nikdy nespí, jen chvíli odpočívá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 02.01.18 16:44
eMimino nikdy nespí, jen chvíli odpočívá

Hezký den,

jak si můžete přečíst v našem novém deníčku, na eMiminu to skutečně žije. :potlesk:

Dokonce tak, že jsme dneškem spotřebovali veškerý limit pro zasílání soukromých zpráv. Naše IT oddělení dělá co může, abychom mohli opět odpovídat na Vaše dotazy a hlavně, abychom byli dále v kontaktu.

Omlouváme se proto za možné výpadky a radši prosím nahlédněte do odeslaných zpráv, zda se skutečně poslaly. :kytka:

Děkujeme,
adminka Zuzi

Reakce:

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12871 příspěvků 02.01.18 16:45

No před chvílí jsem se lekla, to zrovna odpočívalo celé eMimino nějaké ty minuty.

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 02.01.18 16:46

@admin tak nevím to mi přijde dost smutný, že jako admini máte limity na zasílání zpráv :think:

NikysekR
Extra třída :D 10367 příspěvků 12 inzerátů 02.01.18 16:49

A já si říkala, proč mi sz nešla poslat :). Nevadí, pošlu zítra ;) :mavam:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 02.01.18 16:53

@vokishka

Přesně tak, díky tomuto krátkému zásahu máme pár soukromých zpráv navíc a můžeme dál fungovat. IT oddělení se pustí do celkové úpravy večer. Neměla by ale trvat příliš dlouho. :kytka:

adminka Zuzi

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 02.01.18 16:56

A kolik zprav je denni limit?

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 02.01.18 17:09
@Kralikcek píše:
A kolik zprav je denni limit?

Dobrý den, doplním informace kolegyně - nejde o denní limit, ale celkový limit databáze, kterou jsme vyhradili na soukromé zprávy. Ta se po čase zaplnila a programátor ji nyní musí navyšovat. A protože všichni rádi píšeme soukromé zprávy, slíbil, že ji navýší opravdu pořádně :mavam:

V tuto chvíli by ale posílání zpráv mělo už bez problémů fungovat :)

Děkuji moc všem za projevenou trpělivost :kytka:

Josefina

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 02.01.18 17:17
@admin píše:
Dobrý den, doplním informace kolegyně - nejde o denní limit, ale celkový limit databáze, kterou jsme vyhradili na soukromé zprávy. Ta se po čase zaplnila a programátor ji nyní musí navyšovat. A protože všichni rádi píšeme soukromé zprávy, slíbil, že ji navýší opravdu pořádně :mavam:

Josefina

Dekuji za info, jsem si prave rikala, jak to funguje, treba zda tisic zprav, nebo desettisic denne? :)

Tedy celkovy limit :kytka: :mavam:

axlpol
Závislačka 2736 příspěvků 80 inzerátů 02.01.18 17:19

@admin nevím jak emimino spí, ale dávala jsem mladé mamince odkaz(ptala se na jedné poradně)na článek https://www.emimino.cz/…spevek-2018/ a hned mě tam sjela nějaká rádkyně co slovíčkařila :roll: ale v podstatě má pravdu. Šlo o větu: *"1) Rodičovský příspěvek 2018

Konec povinné čtyřleté varianty

OSVČ, nezaměstnané, studentky nebo maminky na předchozí rodičovské mají konečně možnost zvolit si délku rodičovské dovolené. Nemusí k tomu tedy platit nemocenské pojištění*, jako tomu bylo do 31. 12. 2017…o ro­dič. dovolenou se žádá u zaměstnavatele a tihle lidé nemají koho žádat, mají nárok jen na rodičovský příspěvek.
Jasně, všichni to chápeme, ale v článku by to mělo být asi naprosto přesně…potom jsem za neznalce já, když věřím kdejakému článku(tak mi to napsala) :lol:
Kdo vlastně dělá tyhle články? admini? nebo se to bere z jiného webu? jen tak mě to zajímá, at jsem v obraze :mavam:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 02.01.18 20:02

@axlpol
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaši připomínku jsem předala autorce článku.

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 03.01.18 09:06

@axlpol Díky za upřesnění, opravila jsem. Jinak k Vašemu dotazu - články píšeme samy adminky. :)

Monika

axlpol
Závislačka 2736 příspěvků 80 inzerátů 03.01.18 12:53

@admin díky za zpětnou vazbu :mavam: mě by to nějak netrápilo, chápu text…ale vždycky se najde nějaký šťoura(však to znáte)co bazíruje na slovíčku a považuje potom celý text za mylný i když tomu tak není. Každopádně je to ted „žhavé“téma, takže článek se hodil :kytka: díky

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 04.01.18 13:40

Děkuji, jsem ráda, že přišel vhod. :)

Monika

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 16.01.18 00:52

Chudak :,(

citace] @admin píše:

Josefina

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 16.01.18 00:53

Funguje tady vubec neco?? :zed: :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >