eMimino zlobí v Chromu

10.6.21 16:20

Emimino zlobí v Chromu už třetí den

Emimino se mi po chvillce načítání úplně rozsype, dělá to už třetí den. Nedá se tu vůbec být… Dělá vám to taky? Dost mě to štve…

Příspěvek upraven 10.06.21 v 16:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29310
10.6.21 16:21
@čarodějka1311 píše:
Emimino se mi po chvillce načítání úplně rozsype, dělá to už třetí den. Dělá vám to taky? Dost mě to štve…

už si někteří stěžují i na jiné diskusi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32921
10.6.21 16:24

Trvá to už od soboty, už bylo hlášeno a prý hledají chybu…Tak budeme doufat, že jí najdou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 16:25

Aha, tak to nrmám šanci si přečíst… Bojuju s tím jen tady, ať něco zjistím… Díky moc za info, aspoň vím, že to není u mě někde v nastavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17598
10.6.21 16:26

Některé holky si stěžovaly, že jim to tak blbne na PC.. já jedu přes mobil a až šílenou změnu v zobrazení upozornění to přes Chrome jede ok…ale nevím, jestli upravují grafiku nebo se jim něco pokazilo, ale vzhledově jsou ta upozornění krok zpět :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
10.6.21 16:27

Jo, mně taky. Řešením provizorně je zastavit načítání než se stránka donačte komplet, ale kdo by to dělal, lepší si dát odvykačku než si někdo všimne, že jim tolik lidí nekouká na reklamy… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 16:30

Přesně, taky odvykám. Dělá mi to taky hlavně v PC, ale i na mobilu to občas zlobí… Holky a kluci, díky moc! Budu tedy pokračovat v odvykání, to je najednou volného času!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4006
10.6.21 16:45

Já mám Chrome, jsem na PC a žádného problému jsem si nevšimla, všechno mi funguje, jak má. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 16:58

Prý to zlobí od soboty, mně od začátku týdne. Třeba jsi na řadě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
10.6.21 19:18

Dobrý den milé uživatelky,

Děkuji za založení diskuze. Sama nyní píšu z Google Chrome prohlížeče a vše šlape jak má. Nemáte náhodu zapnutý adblock?

Pokud ano, zkuste jej vypnout ;).

Přeji krásný večer,

Tereza :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29310
10.6.21 19:29

@admin prosím prosím, na kolenou klečím, vraťte zpět ta oznámení ve sledovaných diskusích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
10.6.21 19:33

Adblock nevypinat :)
Skús použiť alternatívu. Ublock funguje luxusne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:56
@admin píše:
Dobrý den milé uživatelky,

Děkuji za založení diskuze. Sama nyní píšu z Google Chrome prohlížeče a vše šlape jak má. Nemáte náhodu zapnutý adblock?

Pokud ano, zkuste jej vypnout ;).

Přeji krásný večer,

Tereza :kytka:

Myslela jsem si, že to je tím. Zkusila jsem i odinstalovat, dělalo to stejně… Fakt nevím, co s tím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
10.6.21 20:31

@čarodějka1311

Moc díky za upozornění, poslali jsme Vám soukromou zprávu. Jste zatím jediný uživatel, který reportuje chybu i po vypnutí adblocku a proto je pro nás Vaše pomoc moc důležitá.

@vokishka

Nebojte, ještě ladíme :) Musíme sjednotit desktop a mobilku, ale upravujeme obě verze tak, aby se víc blížily té mobilní.

Díky za pomoc i za trpělivost,
Jitka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29310
10.6.21 20:32
@admin píše:
@čarodějka1311

Moc díky za upozornění, poslali jsme Vám soukromou zprávu. Jste zatím jediný uživatel, který reportuje chybu i po vypnutí adblocku a proto je pro nás Vaše pomoc moc důležitá.

@vokishka

Nebojte, ještě ladíme :) Musíme sjednotit desktop a mobilku, ale upravujeme obě verze tak, aby se víc blížily té mobilní.

Díky za pomoc i za trpělivost,
Jitka :kytka:

já nechci mobilní verzi, já chci tu původní. Vždyť tohle je hnus nepřehledný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat