Emjot Miyo - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nadulka87
Stálice 80 příspěvků 12.10.14 19:01
Emjot Miyo - zkušenosti?

Zdravím všechny… máte některá zkušenosti s kočárkem Emjot Miyo? Předem díky za každé info ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tatoolee
Nováček 9 příspěvků 24.04.15 16:12

Ahojte, také bych byla ráda za zkušenosti a názory :-)
Děkuji Anička

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 28.04.15 15:46

@Tatoolee zdravím, tak už mužu dat vlastni zkušenosti

Tatoolee
Nováček 9 příspěvků 28.04.15 16:03

@nadulka87 Tak to jsem zvědavá jestli jsou pozitivní nebo negativní :-)

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 28.04.15 16:09

@Tatoolee teda, ja to tu cele vypsala a on se mi odeslal jenom začátek

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 28.04.15 16:17

@Tatoolee a zase… blbej mobil :x každopádně, kočárek je úžasný… je vysoký, korba je pevná, zpracování řekla bych kvalitní, ale zároveň je ten kočárek lehoučký a neskutečně skladný do auta. Má hodně prostornou hlubokou korbu a spoustu vychytávek (pláštěnka, síťka proti hmyzu, pumpička, odrazka/blikačka). Dá se skoro celý „rozebrat“ a vyprat (myslím tím, že všechny textilní části snadno sundáš a vypereš, kdyby bylo potřeba). Potahové látky jsou moc krásné a je i celkem velký výběr. Všichni nám kočárek chválili kvůli designu (ikdyž na ten to nejezdí, ale přeci jenom chceme hezký kočárek, že :mrgreen: ) a ptají se nás, kde jsme jej koupili. Kdyby cokoli, tak se ptej ;-)

Tatoolee
Nováček 9 příspěvků 28.04.15 16:21

@nadulka87 Jeee :) mě se právě strašně líbí a jiné kočárky se mi líbí o dost míň, ale měla jsem strach objednat z internetu a nikde jsem nenašla recenze :( moc děkuji za informace :) můžu se ještě zeptat kde konkrétně jste porizovali?

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 28.04.15 16:24

@Tatoolee je pravda, ze jsme do něj šli, aniž bysme ho videli. V obchodě kdyz ho měli skladem, tak ho hned prodali. Takze nam ho pan přivezl a byli jsme domluveni, že kdyby se nelibil, tak si ho prostě nevezmeme, ale laska na prvni pohled i povozeni a nelitujeme. Trojkombinace za 7200,–, záruční i pozarucni servis samozřejmostí a kdyby nahodou museli kočárek odvest, tak daji k dispozici jiny, tzn. nezustaneme bez kočárku. Pan jezdi přímo k vyrobci cca 1× za 10 dní, tzn. kocarek do dvou tydnu k dispozici (my pro něj dokonce byli 17.listopadu na státní svátek u majitelu doma). Jedna se o obchudek www.chytramama.com (možná už jsi viděla/slyšela) a kočárek http://www.chytramama.com/…rendy-30.htm

Tatoolee
Nováček 9 příspěvků 28.04.15 16:32

@nadulka87 Přímo na chytrou mámu jsem se koukala :) já se do něj právě zamilovala hned jak jsem ho uviděla :D konkrétně v šedé :) a pořád jsem říkala, že nechci objednávat z internetu a přítel zas, že to riskneme když se mi tak líbí a že vrátit se dá vždycky :) jsem moc ráda, že jsi se podělila o zkušenosti, ptz bych si nechtěla koupit nějaký co se mi nelíbí kvůli strachu :D i ten servis zni úžasně. kdyby mě ještě napadl nějaký dotaz tak napíšu. Zatím moc děkuji :palec:

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 28.04.15 16:36

@Tatoolee není vůbec za co :-) hezký nákup přeji

didasedl162
Kecalka 233 příspěvků 07.08.15 13:44

Zdravím chci se zeptat není malinkej???

prcek009
Nováček 6 příspěvků 08.08.15 13:04
odpružení

Chci se zeptat jak je to s perovanim? Má nějaké? A taška ke kočárku je?

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 08.08.15 15:03

Zdravím maminky :-) Taška ke kočárku je (na fotce, kde je nasazená autosedačka je vidět) je jako u všech kočárků pouze na ty nejnutnější věci a já jsem dostala k narozeninám novou větší. Pérování má velmi slušné. Já osobně s ním hodně jezdím v lesoparku a mám ho nastavené na to tvrdší a houpe krásně. Malinkej určitě není. Vnitřní rozměr má jeden z největších na trhu, ale malou jsem už přednala do sporťáku. Kdyby ste se chtěly na něco zeptat, klidně pište :-)

Maja 87
Povídálka 14 příspěvků 12.09.15 18:53
Kočárek

Ahojky děvčátka ☺ mám dotazek, v příspěvku jsem četla, že je vysoký. Jsem menší postavy tak bych nerada aby byla konstrukce nějak vysoká. A ještě na kola prý si lze kola vybrat, jsou lepší nafukovací? Moc děkuji za vaše rady. Je to můj první výběr

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 18.09.15 10:50

@Maja 87 zdravím :-) co se týká výšky konstrukce, teď jsem to změřila a sporťák je od země 50 cm, hlubokou korbu už ti bohužel nezměřím, protože ji už máme u našich. Rukojeť jde dát hodně dolů, moje 2 letá neteř nemá problém kočárek tlačit :-) Co se týká kol, tak to ti asi moc neporadím. My máme model z roku 2014 http://www.chytramama.com/…ndy-30-A.htm
U tohoto modelu nebyla možnost vybrat kola, takže máme ty ve standardní výbavě, tzn. nafukovací. Kočárek používám denně minimálně 2 hodiny (spíš dýl), jezdím s ním v lese i na cestách a ještě jsem ani jednou nepíchla (ťuk, ťuk, ťuk). Jediná nevýhoda tohoto kočárku je dostupnost do nákupního koše pod kočárkem. U hluboké korby to jde, ale není to žádná slává, ale u sporťáku, pokud je úplně v lehu, je to tragédie. Já teda mám kočár na malé nákupy, takže mi to tak hrozně nevadí, ale raději na to upozorňuji. Kdyby cokoli, ptej se, už ho mám za těch 8 měsíců zajetý :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >