Emoční nestabilita po porodu

Anonymní
16.4.20 23:35

Emoční nestabilita po porodu

Ahoj všem, ráda bych se zeptala jak dlouho vám trvala emoční nestabilita po porodu. Já jsem totiž už 9 měsíců po porodu a neustále se potýkám s emoční nestabilitou. Jsem nelogicky plačlivá např. mi stačí vidět v TV emotivnější reklamu, nebo číst článek kde se píše o utrpení dětí, zvířat atd a hned se mi vyhrnou slzy. Děje se mi to i při konverzaci, kdy něco říkám a najednou mi zlyháva hlas a jedou slzy do očí pokud je to emotivnější věc - např popis nevhodného chování, týrání, vojnové situace v zahraničí nebo tak nebo i vyhlášení vlády.. Nechápu to, Jsem a vždy jsem byla spíše racionální člověk, vše beru spíše s odstupem a chladnokrevně. Ale od porodu mně jaksi zrazuje moje tělo. Už si toho všímá i moje okolí a o to více je mi to nepříjemné, protože hlava to má zaškatulkováno jako předtím ale tělo je uplakánek na druhou :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
16.4.20 23:42

A kojis? U me to přešlo, až když se mi dcera odstavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:43

@Adelkadd Nekojim. Tak prave o to vic to nechapu.

• Citovat
  • Nahlásit
1956
16.4.20 23:46

Mně přijde že se mi tohle zhoršuje už nějakou dobu s věkem, ne s dětmi… ale já jsem teď těhotná podruhé a mezitím jsem nestihla ani přestat kojit… tak třeba až odstavím druhý kousek, zase budu chladnokrevnější… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:54

@Silver_Lining Tak to si mne vubec nepotesila :( jako je to extrem kdyz bulim i u reklamy na auto, ktere vas provede bouri v bezpeci k synovi aby jste mu mohli dat usinacka. Proste otrava :roll: hrozne mi to vadi a uz nevim co s tym delat :?

• Citovat
  • Nahlásit
64555
17.4.20 00:06

Cece, mě to nikdy nepreslo.. Tedy po druhém.. Teď jsem těhotná potřetí a jsem víc tvrdas :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
17.4.20 01:46

Obávám se že to přejít nemusí, staršímu synovi bude koncem léta pět, dcerce je 21 měsíců a doteď nejsem schopná dozpívat některé ukolébavky (nejhorší je ta od Kryla, kterou děti milují) :roll:, na zprávy jsem se už přestala dívat úplně. A to jsem (nebo spíš jsem byla) založením pragmatik s výrazným sklonem k racionalizaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 06:17

Mně v průběhu těhotenství emoce vyply a ještě nezaply. Po porodu mám 2,5 roku :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat