Empatická gynekoložka Praha - hledám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 20:41

Empatická gynekoložka Praha - hledám

Ahoj, budu se snažit být stručná, od roku 2008 jsem brala Diane 35 kvůli pleti, pak mi jí za tři roky doktorka snížila na Jeanine, pak se stěhovala dál a dál a mě se rozjela panická porucha a agorafobie, antikoncepci pořád beru kvůli pleti. potom mne vyšetřovala pouze ultrazvukem, protože mohu dostat ataku atd. Sestra byla moc milá, samé beruško atd. najednou začla Korona a problém, pak už byla sestra nepříjemná a hlavně mi chtěla opět HAK po tolika letech snížit, což nechci, to už bych jí rovnou vysadila, kdybych se nebála. Byla jsem tam objednána v létě a vezla mě kamarádka, sestra volala, zda jsem na cestě a ať přijedu dřív a obě tam nebyly, když jsme dorazily, hodně jsme se nepohodly, nezvedaly mi telefon atd. Jako by doktorka nechtěla řešit tu změnu, tedy já jí řešit chtěla a to se jí asi nehodilo, takže mi HAK několikrát psala doktorka v centru léčby bolesti a pak jednou kamarádky gynekolog, který mě nikdy neviděl. Sháním nějakou empatickou! - nevím zda je to možné, co se bude trochu informovat a zajímat, co za problémy mám a co to obnáší, sem sem chodila 13 let a toto :-( Nejlépe Praha 4, nebo např. Uhřiněves apod.
Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
6.1.22 21:09

A co Chodov? MUDr. Klabanova je moc hodna, jen nevim jestli bere nove pacienty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:15

...

@biancaa píše:

To jméno mi něco říká, juknu, děkuji. Ale možná je to ta, co bere až někdy později. A nebo je starší? Bojím se, že by nechápala tyto diagnózy, každopádně projdu internet, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:17

...

@biancaa píše:

Tak to je ta starší, našla jsem na ní takový horší komentář od slečny ročník 96 a Vy k ní chodíte dlouho? Jinak má většinou komentáře kladné…

• Citovat
  • Nahlásit
20530
6.1.22 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj, budu se snažit být stručná, od roku 2008 jsem brala Diane 35 kvůli pleti, pak mi jí za tři roky doktorka snížila na Jeanine, pak se stěhovala dál a dál a mě se rozjela panická porucha a agorafobie, antikoncepci pořád beru kvůli pleti. potom mne vyšetřovala pouze ultrazvukem, protože mohu dostat ataku atd. Sestra byla moc milá, samé beruško atd. najednou začla Korona a problém, pak už byla sestra nepříjemná a hlavně mi chtěla opět HAK po tolika letech snížit, což nechci, to už bych jí rovnou vysadila, kdybych se nebála. Byla jsem tam objednána v létě a vezla mě kamarádka, sestra volala, zda jsem na cestě a ať přijedu dřív a obě tam nebyly, když jsme dorazily, hodně jsme se nepohodly, nezvedaly mi telefon atd. Jako by doktorka nechtěla řešit tu změnu, tedy já jí řešit chtěla a to se jí asi nehodilo, takže mi HAK několikrát psala doktorka v centru léčby bolesti a pak jednou kamarádky gynekolog, který mě nikdy neviděl. Sháním nějakou empatickou! - nevím zda je to možné, co se bude trochu informovat a zajímat, co za problémy mám a co to obnáší, sem sem chodila 13 let a toto :-( Nejlépe Praha 4, nebo např. Uhřiněves apod.
Moc děkuji :kytka:

Kvůli pleti si huntovat tělo a psychické zdraví :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:41

...

@Bubla Bůčková píše:
Kvůli pleti si huntovat tělo a psychické zdraví :palec:

Ano, taky bych jí ráda nenasadila, kdybych toto věděla, ale vím, jak bych na 99% dopadla, kdybych vysadila, ono už to pak není o vzhledu, ale slečny braly atb. i kortikoidy a tak, o psychice nemluvím, mám několik diagnóz a 4 psychofarmaka denně - určitě ne díky Hak…

• Citovat
  • Nahlásit
584
6.1.22 22:38

A trváš na Dr. – ženě? Super je Dr. Jelšík, je u Vyšehradu (takže Praha 2, ale od P4 co by kamenem dohodil), velmi citlivý a empatický a kromě klasické medicíny využívá i alternativnější metody (akupunktura, TČM aj.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 15:20

Ahoj, za sebe mohu doporucit pani doktorku Kubesovou v Uhrinevsi. (Gynvivus.cz) Sestricka je tedy trochu raznejsi, ale doktorka je velmi jemna a empaticka, na nic nespecha a zajima se o vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 15:29

Já si taky huntuju zdraví. Bez HA mám příšerné migrény a s HA ne.

• Citovat
  • Nahlásit
9
11.1.22 12:30

Zdravím, myslím, že Vás chápu. Měla bych také jeden tip. O více info prosím sz. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 11:30

...

Děkuji všem za zprávy, tak MuDr. Kubešová bere až od června a k MuDr Klabanové jsem na 24 února, což by mi asi 5 dní chyběla HAK, ještě ani nevím, zda se dohodnem a tak, protože mám hodně problémků ehm. Nějaké další nápady - žena a blízko?

Nebo nevíte prosím někdo, kde získat alespoň jedno balení?

V USA je to prý bez předpisu, to by člověku zjednodušilo život heh

Upřímně moc do smíchu mi není, bojím se, že po nenapsání by mi to mohlo zničit život dokonale, jak po vzhledové stránce, fyzično i psychika :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
18.1.22 12:23

Na https://gynlink.cz/ ti mohou predepsat HAK, tak bych to pro klid duse asi zkusila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 12:49

...

@River Song

Mockrát děkuji! Ani nevíš/te, jak se mi ulevilo, řeším takových věcí a mám tolik problémů, alespoň jeden vyřešen. Já viděla bohužel tolik holek a žen, co skončili na atb a kortikoidech, bojovala jsem s akné od 12 let, asi i díky anorexii, byla nejen díky tomu šikanována 4 roky, hrála se hra, kdo má na sobě sliz Moniky a předávali si to ve třídě a štítili se mě, občas se někdo smál i v mhd apod. Musím uznat, že je to hodně let a přesto mě to ovlivnilo, nehledě na to, že velké akné i bolí, lítání hormonů je taky peklo, někdy si říkám, že je lepší být chlap :-)

Ne, že bych byla podporovatel prášků, to vůbec, ale někdy bohužel :-(

Každopádně ještě jednou moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
18.1.22 16:41

Neni vubec za to, rozumim ti/vam. :) Omlouvam se za tykani, na podobnych forech to delam nejak automaticky…

Doufam, ze se problemy podari vyresit. Vim, jak je to s psychikou slozite a ze traumata z detstvi pretrvavaji po mnoho a mnoho let. Drzim palce, snad natrefis/te na dobrou gynekolozku, co bude mit pochopeni. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat