Encyklopedie (lexikon) strašidel

977
18.4.21 13:49

Encyklopedie (lexikon) strašidel

Holky, chtěla bych klukům nějakou pěknou knížku pořídit.
Na netu je jich docela velké množství. Je mi jasné, že se liší kvalitou. Poprosím o vaše zkušenosti. Mám představu něco s pěknými obrázky, pro děti 4 a 7 let. Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25155
18.4.21 13:52

@Petája máme tuhle https://www.zbozi.cz/…er-neprakta/ a je velmi oblíbená. Černého chlapa jsem tiskla i kamarádkám, aby přečetly dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1577
18.4.21 14:32

Ja mela, jako dite, od Vitezslavy Klimtove Lexikon strasidel nebo jak se to jmenovalo a pak jeste nejakou od ni a mela jsem je moc rada. Uplne jsi mi to pripomnela, budu se muset poptat po rodine, kde to skoncilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.4.21 21:36

Jako decko jsem milovala od Radovana Kratkeho knihu Bubaci. V dnesnich recenzich nekteri lidi pisou, ze jim tam vadi „protinabozenske“ tendence (je to knizka puvodne z roku 1961), ale ja si na nic takovyho nepamatuju, jenom na ty nadherny ilustrace a vtipny text. Takze doporucuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
20.4.21 11:43

Holky… Nakonec jsem sehnala od Klimtové ten lexikon v antikvariátu, nový už není a na ostatní ješte mrknu, sháním, ale většina je vyprodaná..
Ale super nápady, děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1577
20.4.21 12:04
@Petája píše:
Holky… Nakonec jsem sehnala od Klimtové ten lexikon v antikvariátu, nový už není a na ostatní ješte mrknu, sháním, ale většina je vyprodaná..
Ale super nápady, děkuji. :kytka:

Ty jo, to je docela drsny, takova skvela knizka a uz se neda nove koupit? Tak hl.zes sehnala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat