Endokrinolog Kladno, Beroun, Slaný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 04.01.17 11:06
Endokrinolog Kladno, Beroun, Slaný

Ahojky, nemůžete doporučit někoho z těchto lokalit? Bohužel ty, které jsem si na internetu našla, tak mě mohou objednat až za dlouho, ale je to již docela urgentní… Také raději někoho na doporučení :) Děkuji moc

Reakce:

Mal
Závislačka 3819 příspěvků 04.01.17 11:18

Ahoj, doporučuji paní doktorku Pavlouskovou, Slaný. http://www.endokrinologieslany.cz/

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 04.01.17 12:39

@Mal moc děkuji :kytka: Tam sem právě volala a mohla až v půlce února :( A četa jsem na ní dost špatnou recenzi, máš s ní osobní zkušenost? Děkuji moc

Mal
Závislačka 3819 příspěvků 04.01.17 18:00

@Susenka.M Vážně špatné recenze? Díky ní, mám synka a druhé na cestě :-).Napiš, co by tě konkrétně zajímalo. Chodim tam tak 5 let.

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 02.02.17 09:57

@Mal jsi hodná, děkuji moc :) Já nakonec šla do Nového Strašecí, protože tam paní doktorka měla volno, jinak bych všude čekala dlouhou dobu :(… Tak uvidím, snad mi pomůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >