Endometrióza 4. stupně - podařilo se některé otěhotnět přirozeně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 17:03
Endometrióza 4stupne podařilo se některé otěhotnět přirozeně

Ahoj holky, prosím o trochu naděje.
Podařilo se Vám i přesto, že Vám lékař řekl, že přirozeně neotehotnite otehonet?
Mám endometriózou 4 stupne, levý vejcovod nemám z důvodu zánětu odstraněn, pravý je prý průchozí, ale je zjizvený či co.
Vaječník k pravému vejcovodu nic moc a levý vypadal ok, ale není tam vejcovod. Plus ademyoza. :( Teď beru antikoncepci a budu ji brát ještě rok možná dva a potom bych si přála moc miminko.za sebou mám 3lps.
Děkuji za dodání trochu naděje že i přes tuhle nemoc to může jít :kytka:
Anonym protože sem chodí tchýně..

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 27.03.19 17:07

Ja 4lps, vždy s odběrem velkých cyst o velikosti pomeranče. Nejdřív ha v kuse, potom léčba vissane na půl roku a zadarilo se přirozeně. Poslední měsíc než jsme měli jít do car. Teď mám vedle sebe 4mesicni dceru.

Tajeka
Kecalka 119 příspěvků 28.03.19 01:55

Podle me nadeje umira posledni, ale bude to chtit primluvu vsech svatych. Nehlede na to, ze pri dlouhodobem zkouseni se bude endometrioza znovu horsit a tak jak tak vajicko muze ve zjizvenem vejcovodu uviznout a riskujete mimodelozni tehotenstvi. Takto rozvinuta endometrioza sebou casto nese i imunologicke zmeny, nechala bych to zkontrolovat. Endo 4.stupne mam. Za sebe bych to resila IVF. Ale drzim palce a preju hodne stesti.

Váš příspěvek
Reklama