Endometrióza a jak na ní

32
27.2.21 08:13

Endometrióza a jak na ni

Ahoj holky,
Za pár měsíců mě čeká laparo-jednak kvůli zjištění endometriózy a druhak mi ji (bude-li to možné) odstraní.
Zajímalo by mě jak se „nastartovat“ po operaci, jak svoje tělo udržet „čisté“ od endometriozy? Cíl je jasný, miminko ;) ale to nejspíš také nebude hned a tak bych své tělo chtěla nastartovat, resp. Zajímá mě jestli Vám pomohla nějaká speciální endo dieta? Bylinky, leky, doplnky, cvičení, jóga atd :).. chápu že co pomohlo Jarmile nepomůže Anče :) ale chtěla bych si od každého vzít nejakou radu a na sobě vyzkoušet co by mohla být má cesta. :) Děkuji a hezký den!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16159
27.2.21 13:01

@Monca.mottl hormony abych neměla ms, to jediné mi pomohlo na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.2.21 13:15

@lachtanice86 dobře a ohledně hormonů ktere v podstatě udělají umělý přechod. Po vysazení je tedy pravděpodobné otěhotnět? Nebo to jiz není možné? Pochopila jsem to tak že tělo se během toho co není ms uzdraví a po vysazení by se mělo znovu nastartovat (ovulace, těhotenství atd)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
27.2.21 14:00

@Monca.mottl jo uplne normálně. Proc by po ha nemohlo jit otěhotnět? Brala jsem ha 8let v kuse bez ms, 3.cyklus po vysazení jsem byla planovane těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat