Endometrioza a tehotensky test

3696
7.12.20 13:51

Endometrioza a tehotensky test

Zdravim všechny spolubojovnice, mate někdo zkušenost ze při endometrioze jsou,,duchové,,na testu?
Beru teď nové po půl roku Odpočinku visanne, Stalo se vám některé ze by jste našla slabou // na těhotenským testu kuli endometrioze? Není to poprvé co mam na testu slabou druhou ale teď tím ze beru léky vím ze MS už nedorazí, jen mam teď před sebou jedno vyšetření a chtěla jsem se ujistit ze nejsem těhotná.
Posílám foto testu na živo je to hezká růžová druhá slabá čárka.
Děkuji za odpovědi pokud mate někdo stejnou zkušenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15239
7.12.20 14:07

@Natálie27 ano, cysta mi udělala ducha na testu několikrát, ale nikdy nesilila. Ty bereš vissane a nechranite se při sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
7.12.20 14:17

@lachtanice86 mam pouze endometriozu v peritoneu nikde jinde se o mě nevyskytuje (naštěstí ) takze cysty nemám. :think:

Ano nechránime, beru ho teď druhým měsícem.

Neberem to jako druh antikoncepce, nechranime se po celou dobu, vissane kdybych náhodou otěhotněla plodu ublížit nemůže to mam zjištěno.

Pomůžeme zajímalo zda dokáže endomrcha udělat slabé pozitivní test. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15239
7.12.20 14:39

@Natálie27 ja se právě divím, že se nechranite, mne primar sanusu rekl, ze těhotenství pres vissane je rizikové pro plod a opravdu důrazně varoval abychom se celou dobu chránili.
No tak za dva dny udelej další test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
7.12.20 15:55

@lachtanice86 údajně prý ne je to pouze dienogestum, gestageny které bráni vytvareni estrogen který není pro těhotenství nijak významný pouze kuli ovulaci, ale nijak neublizuje.
U ženy je jediný problém v tom ze díky úbytku estrogenu jde do umělého přechodu což nese veškeré jeho neduhy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
8.12.20 01:08

@Natálie27
Proc si kupujete plastovy test, kdyz ho pak pitvate?
Zkuste si to najit v diskuzich- tyhle testy po rozdelani byvaji casto falesne pozitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
8.12.20 09:51

@janikema90 rozdělala jsem ho pouzena fotku aby to bylo lépe vidět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat