Reklama

Endometrióza a zhubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 17.08.18 10:43
Endometrioza a zhubnutí

Ahoj holky, mám pár dotazů. Zatím to vypadá, že mám endometriozu, nyní mě čeká laparka.
Chtěla jsem se Vás zeptat, Vás co nemoc už máte a za a) neberete hormony ani jiné prášky, jak jste na tom byly s hubnutím? mohla Vás právě tato diagnoza omezovat v tom, že i přes zdravou stravu a cvičení Vám nešla váha dolů? a nebo Vy, které podstupujete právě hormonální léčbu endometriozy, došlo u Vás k nabrání nebo ne?
Jde mi o to, že i přes to, že mám jídelák od dobrého poradce, pravidelně cvičím, vypadám jako kulička. Přemýšlím, zda za tím nemůže být právě endo.
Děkuji všem za odpovědi. :kytka:

Reklama

Reakce:

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 17.08.18 11:25

Ahoj, taky mě čeká laparoskopie, mám z toho celkem vítr, mohu se zeptat, kde ti to budou dělat?
Promiň, že nepomohu s tvými dotazy - nemám zkušenost s hormonální léčbou. Na laparo jdu kvůli srůstům a kvůli tomu, že chce dr. laparo vyloučit.

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 30.08.18 15:13
@bjetuschka píše:
Ahoj, taky mě čeká laparoskopie, mám z toho celkem vítr, mohu se zeptat, kde ti to budou dělat?
Promiň, že nepomohu s tvými dotazy - nemám zkušenost s hormonální léčbou. Na laparo jdu kvůli srůstům a kvůli tomu, že chce dr. laparo vyloučit.

v apolináři :-)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32981 příspěvků 10 inzerátů 31.08.18 14:41

Ahoj, osobní zkušenost sice nemám, ale určitě na přibírání bude mít léčba podíl. Podívej se na tuto diskuzi . Držím palce, ať je léčba úspěšná, to je určitě hlavním cílem, nějaké to kilo navíc prostě shodíš později. :kytka:

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 03.09.18 08:03
@SarinkaSar1 píše:
v apolináři :-)

Taky mě to čeká u Apolináře.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama