Endometrióza podle barvy, poradíte?

214
28.4.17 14:25

Endometrióza podle barvy, poradíte?

Zdravím, mám za sebou 3ti LPS kvůli ložiskům endometriózi. Dnes po kontrole mi Mudr řekl, že v propouštěcí zprávě mám uveden nález bílé a modré endometriózi… Modrá prý způsobuje neplodnost, víte o tom někdo něco? Snažíme se o miminko, ale Mudr mi řekl, že bych měla začít s hormonální léčbou (antikoncepci) a po roce uvidíme… Jenže tohle už jsem podstoupila a k ničemu to nebylo… Poraďte prosím někdo, nebo nějaké zkušenosti, cokoliv, co by mi mohlo pomoci… Dekuji :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17307
28.4.17 15:21

A do CAR uz chodis? Ja bych s tim snazenim a endometriozou byla opatrna. Ono i kdyz se zadari, tak embryo nepozna, zda je v deloze nebo ve vejcovodu, pozna delozni sliznici a zahnizdi se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
28.4.17 15:32

NN, nechodím… Řekl mi, že pokud nechci tu hormonální léčbu, tak by bylo nejlepší kdybych otěhotněla nejlépe včera, pak mi řekl, že mi dá tak půl roku a bude to chtít směřovat na hormonalku a na umělé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
28.4.17 16:35

@Ssmajlik o těch barvách jsem neslyšela. Ale předpokládám, že při operaci ti ložiska odstranily. Takže je opravdu nejlepší teď otěhotnět než se to zase rozleze. Uvidíš, další nervy bych si dělala když se to opravdu nebude dařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 19:44

Jsem po druhé lps kvuli endometrioze. Prrd týdnem. Měla jsem cysty a srusty. Barvu mléčnou a také se nám nedařilo. Ted mě čeká hormonální blokace tak půl roku a potom snažení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
9.6.17 21:37

Rada bych te povzbudila, diagnoza endometrioza nemusi znamenat neplodnost, i kdyz to vsichni tvrdi. Posledni dite jsem rodila cisarem a kdyz me otevreli, neverili vlastnim ocim-endometrioza byla vsude, mela jsem prirostle vsechno k mocaku, byla v cele dutine brisni, operovali me 3 hodiny. Nikdo nechapal, jak jsem s prorostlymi vejcovody a prirostlyma vajecnikama mohla vubec otehotnet, dle nalezu jsem byla neplodna. Ale otehotnela jsem a prirozene. ;) Drzim moc palce, at to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama