Endometrióza - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lu9
Povídálka 21 příspěvků 14.10.18 10:42
Endometrióza - prosím poraďte

Ahoj holky, snažíme se rok a půl o miminko. Po tom co jsem 3 roky chodila po doktore h s tim, že mě bolí sex a při menstruaci nezvládám fungovat mě posílají na operaci. Budou mi dělat laparoskopii, kontrolovat průchodnost vejcovodu. A údajně mam na 90% endometriózu. Chci se zeptat za jak dlouho jste po lapače otěhotněly, případně kdy se vrátila zpět endometrióza. A nebo co se děje dál pokud neotehotnim. Děkuji

Reakce:
Pepus124
Stálice 93 příspěvků 14.10.18 10:55

@Lu9 Ahoj ono záleží v jakém stupni tu endosku máš. Já mám taky endosku a museli jsme na umělé oplodnění. Nám to normálně bohužel nejde. Ale některým holkám se podařilo i sní otěhotnět.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 14.10.18 11:28

Mam endometriozu rekli ze prirozene je temer nulova moznost tehotenstvi a jedina moznost je cizi vajicko a najednou jsem byla v tom )

lachtanice86
Kelišová 6890 příspěvků 14.10.18 11:57

@Lu9 „mela“ jsem endometriozu 4.stupne. v celé dutině břišní, na vajecnicich, vejcovodech, střevu, loni 2×laparo kvůli cystam, jednou k tomu i rozruseni srustů, průchodnost a zničení ložisek. Potom byla léčba hormony na půl roku a pak jsem otěhotněla spontánně i když tomu nikdo nevěřil.

Lu9
Povídálka 21 příspěvků 14.10.18 13:10

Děkuji mockrát. Doktor rikal, že by to nemělo být nějak hrozny, že by ty příznaky byly horsi, ale člověk nikdy neví. Teď se bojím co bude dal.

luca241
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 14.10.18 14:43

Taktéž jsem měla endometriózu.o­doperovali,po 2 letech byla zpět.znovu příprava na operaci .Já k tomu měla chronicky zánět močových cest,opakovaně cysty, srůsty,…Pokud bych plánovala těhotenství ,tak udejne téměř nemožné.Brala jsem do toho antikoncepci,která mi nedělala dobře,ale údajně měla zabránit návratu endometriózy.Ne­zabranila.Tak jsem ji vysadila a ani nestihla dostat měsíčky.Hned jsem otěhotněla.Vse v pořádku,dcera narozená v terminu.Endo­metrioza pryč,problém s mocakem pryč .až teď,kdy má dcera 6,tak se močový měchýř i cysty začaly zase ozývat. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >