Endometrióza - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu9
Povídálka 17 příspěvků 14.10.18 10:42
Endometrióza - prosím poraďte

Ahoj holky, snažíme se rok a půl o miminko. Po tom co jsem 3 roky chodila po doktore h s tim, že mě bolí sex a při menstruaci nezvládám fungovat mě posílají na operaci. Budou mi dělat laparoskopii, kontrolovat průchodnost vejcovodu. A údajně mam na 90% endometriózu. Chci se zeptat za jak dlouho jste po lapače otěhotněly, případně kdy se vrátila zpět endometrióza. A nebo co se děje dál pokud neotehotnim. Děkuji

Reakce:

Pepus124
Stálice 93 příspěvků 14.10.18 10:55

@Lu9 Ahoj ono záleží v jakém stupni tu endosku máš. Já mám taky endosku a museli jsme na umělé oplodnění. Nám to normálně bohužel nejde. Ale některým holkám se podařilo i sní otěhotnět.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 14.10.18 11:28

Mam endometriozu rekli ze prirozene je temer nulova moznost tehotenstvi a jedina moznost je cizi vajicko a najednou jsem byla v tom )

lachtanice86
Kelišová 6432 příspěvků 14.10.18 11:57

@Lu9 „mela“ jsem endometriozu 4.stupne. v celé dutině břišní, na vajecnicich, vejcovodech, střevu, loni 2×laparo kvůli cystam, jednou k tomu i rozruseni srustů, průchodnost a zničení ložisek. Potom byla léčba hormony na půl roku a pak jsem otěhotněla spontánně i když tomu nikdo nevěřil.

Lu9
Povídálka 17 příspěvků 14.10.18 13:10

Děkuji mockrát. Doktor rikal, že by to nemělo být nějak hrozny, že by ty příznaky byly horsi, ale člověk nikdy neví. Teď se bojím co bude dal.

luca241
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 14.10.18 14:43

Taktéž jsem měla endometriózu.o­doperovali,po 2 letech byla zpět.znovu příprava na operaci .Já k tomu měla chronicky zánět močových cest,opakovaně cysty, srůsty,…Pokud bych plánovala těhotenství ,tak udejne téměř nemožné.Brala jsem do toho antikoncepci,která mi nedělala dobře,ale údajně měla zabránit návratu endometriózy.Ne­zabranila.Tak jsem ji vysadila a ani nestihla dostat měsíčky.Hned jsem otěhotněla.Vse v pořádku,dcera narozená v terminu.Endo­metrioza pryč,problém s mocakem pryč .až teď,kdy má dcera 6,tak se močový měchýř i cysty začaly zase ozývat. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >