Endoprotéza kyčle, nárok na lázně pojišťovnou?

Anonymní
16.2.20 20:20

Endoprotéza kyčle, nárok na lázně pojistovnou?

Ahoj. Příbuzná (75l) má IV.st. artrozy kyčle. Už není mobilní. Za ubytování po operaci dá 5tis za týden. Plus na rehabil. oddeleni 7tis. Za 14dni. Doktor ji doporučil něco lepšího do kloubů což jsou 3tis na víc. Tak, že za 3tydny zaplatí dost. Zvažuje lázně. Primář ji je i doporučil(sám ji bude operovat). Teď jde o to kolik to stojí? Mám za to, že ubytování a stravu si platí sama a to je taky dost :think: nebo ne? Prosím jen lidi co mají zkušenost. Díky S.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13067
16.2.20 20:25

:roll: to ji budou operovat na nějaké soukromé klinice? že bude tolik platit v nemocnici? :zed:
nevím, babička byla také v 75 na endoprotéze kolene teda, ale to je asi jedno - vše bylo zadarmo včetně lázní
„tchýně“ teď byla na reoperaci endoprotézy kyčle a též nic neplatila, ani v nemocnici ani v lázních

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 20:26

@stinga Vršovice :nevim:. Platí se pouze ubytování. Nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 20:26

Přímo ortopedie ve Vršovicích.

• Nahlásit
  • Citovat
13067
16.2.20 20:30
@Anonymní píše:
@stinga Vršovice :nevim:. Platí se pouze ubytování. Nic víc.

já nevím, mně to přijde nějaké divné, to je nějaká soukromá nemocnice nebo klinika? já nejsem z Prahy, u nás se fakt v nemocnici za ubytování neplatí, ani jsem o tom nikdy neslyšela
no asi před 10 lety se v nemocnici platilo, ale to už je dávno pryč :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18133
16.2.20 20:31

Taky slyším poprvé, že by se v běžné nemocnici něco platilo. A to má mamka vyměněná obě kolena, tety kyčle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 20:34

Tata byl pred dvema lety, vse mel proplaceno. Operaci, naslednou rehabilitaci v LDN a pak ctyri tydny lazni, dokonce misto dle sve volby. Dalo se priplatit si za samostatny pokoj, ale to je tak jedine… Letos ho ceka druha a bude to mit uplne stejne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 20:38

Táta byl na operaci kyčle v Praze, po operaci následovala RHB 3 týdny. Neplatil nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 20:39

Teď jsem četla na netu, že je to nestátní zdravotnické zarizeni. Babička nikam jinam nechtěla. Přímo si vybrala primáře a chce operovat od něj. Je to kapacita a hodně lidí si v okolí si ho vychvalovalo. A nechce to mít zmršené na stará kolena. Už jen to, že jakou dobu jsme ji ať se někam objedná přemlouvali. Má z operace hrozný strach..ale zhoršilo se to hodně během pár měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
18565
16.2.20 20:41

Tchán byl loni operace a měsíc v nemocnici a neplatil vůbec nic a do lázní ho taky posílali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 20:43
@Anonymní píše:
Teď jsem četla na netu, že je to nestátní zdravotnické zarizeni. Babička nikam jinam nechtěla. Přímo si vybrala primáře a chce operovat od něj. Je to kapacita a hodně lidí si v okolí si ho vychvalovalo. A nechce to mít zmršené na stará kolena. Už jen to, že jakou dobu jsme ji ať se někam objedná přemlouvali. Má z operace hrozný strach..ale zhoršilo se to hodně během pár měsíců.

Dodám, že fakt jinam nechce. Ale teď jsem se ptala na ty lázně. Tak, že by problém být neměl. To fakt ani stravné se neplatilo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13067
16.2.20 20:46
@Anonymní píše:
Dodám, že fakt jinam nechce. Ale teď jsem se ptala na ty lázně. Tak, že by problém být neměl. To fakt ani stravné se neplatilo? :think:

ne, jsou to tak zvané „křížkové“ lázně a vše je zadarmo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26756
16.2.20 20:49
@Anonymní píše:
Dodám, že fakt jinam nechce. Ale teď jsem se ptala na ty lázně. Tak, že by problém být neměl. To fakt ani stravné se neplatilo? :think:

Rozhodně neplatí. Byla jsem v nich po TEP kyčle měsíc. Platila bych jen kdybych chtěla svůj pokoj, ne pro 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama