Energetické kamenné vajíčko (Yoni egg)

23.3.20 11:54

Energetické kamenné vajíčko (Yoni egg)

Ahoj ženy,
zajímá mě, jestli má některá z vás zkušenost s kamennými vajíčky z polodrahokamů?
Mají to být polodrahokamy ve tvaru vajíčka, které se zavádí do pochvy. Kromě různých účinků na psychiku (odplavení špatných emocí, přijetí svého ženství, větší uvědomění si sebe sama…) mají také posilovat pánevní dno.
Docela se mi ta filozofie kolem líbí, ale zároveň si to moc nedokážu představit v praxi.
Máte některá doma a používáte? Vrtá mi hlavou, jak se reálně udržují čistá (nemám teď na mysli měsíční svit, pohlazení ani modlitbu) - mám na mysli hygienu. Četla jsem, že se nesmí vyvařit, jinak se kámen zakalí…
Napadá mě, jestli ho musím po čase vyměnit, nebo vydrží napořád?
Ocením jakékoli zkušenosti nebo názory, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13071
23.3.20 12:42

Filosofiie kolem toho je kravina, respektive ezomarketing.

Vajíčka jsou často z minerálů, které reagují na kyselé prostředí pochvy a mohou ho narušovat, tak provrtaná s provázkem dost zvyšují riziko různých infekcí. O kecech se zakaleným kamenem ani nemluvě. Jediiné jak můžeš něco dezinfikovat (a do pochvy si chceš vkládat pouze dezinfikované věci) je vysoká teplota a nebo účinná chemická dezinfekce, třeba ve vysokoprocentím alkoholu.

Více zde

https://www.zdravotnickydenik.cz/…-paltrowova/

Co z toho funguje je posilování svalů pánevního dna. Pokud to potřebuješ dělat pomocí kamene, tak hledej nějaké obyčejné vajíčko z minerálů - bez provrtané dírky a z něčeho nereaktivního na nízké PH. A koupíš ho v obchodě s minerály, bez ezopřirážky.

A nebo používej dobře postavené venušiny kuličky či jiné nástroje na kegelovy cviky.

Cvičit cviky zaměřené na pánevní dno a k tomu mít zavedené kuličky/vaginální činky/bezpečné vajíčko je dobré - ale je jedno jestli to je hormonální joga, mojžíšová, nebo nějaké z mystičtějších cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24997
23.3.20 12:46
@WillyEdwardWonka píše:
Ahoj ženy,
zajímá mě, jestli má některá z vás zkušenost s kamennými vajíčky z polodrahokamů?
Mají to být polodrahokamy ve tvaru vajíčka, které se zavádí do pochvy. Kromě různých účinků na psychiku (odplavení špatných emocí, přijetí svého ženství, větší uvědomění si sebe sama…) mají také posilovat pánevní dno.
Docela se mi ta filozofie kolem líbí, ale zároveň si to moc nedokážu představit v praxi.
Máte některá doma a používáte? Vrtá mi hlavou, jak se reálně udržují čistá (nemám teď na mysli měsíční svit, pohlazení ani modlitbu) - mám na mysli hygienu. Četla jsem, že se nesmí vyvařit, jinak se kámen zakalí…
Napadá mě, jestli ho musím po čase vyměnit, nebo vydrží napořád?
Ocením jakékoli zkušenosti nebo názory, díky!

Osobně bych si šutráky nikam necpala a to mám obecně kameny moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama