Enrique Iglesias lístky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 08.05.18 11:34
Enrique iglesias listky

Nechcete nekdo listky? Mam dva a jeden stal 1590kc.Je to na dobre misto dole na sezeni a je to dnes ve 20.00 v O2 arene…prodavam z duvodu tehotenstvi :kytka:

Reakce:
levandule23
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 08.05.18 11:56

Doporučuju ptát se na FB skupině vašeho města a na FB události, jestli je pro to založená.

kve-tinka
Závislačka 4556 příspěvků 6 inzerátů 08.05.18 11:57

Tak zrovna na něho bych šla i v těhotenství, teda jestli nemáš nařízeno mít nohy navrch.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 08.05.18 11:59

@NatalieSofie a ty jsi na neschopence a nebo ti neni dobre, nebo ze jako tehotna tam jit nemuzes? Nebo ti to dr zakazal? Nechci rypat jen me to zajima, listky jsou celkem drahy a kdyz jsi si je koupila tak by jsi tam urcite chtela jit ne?

NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 08.05.18 12:18

No mi je uz mame koupene 6 mesicu a to jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna. Vsichni me od toho odrazuji, ze to neni pro miminko dobre, tak nevim… :nevim:

Fifi2
Kecalka 211 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 12:36

A v čem by to miminku ublížilo? :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 08.05.18 12:36

Já teda chodila normálně na koncerty a dítě mám v pořádku, pochybuji že jeden koncert mu ublíží.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 08.05.18 12:44

Ja byla s kamaradkou na party ona mela dva mesice do terminu, na me to jeste nebylo videt. Ma zdraveho kluka.Byt tebou tak jdu a vubec nad tim nepremyslim, mimcu to urcite neublizi a ty se pak na koncert nejakou dobu nepodivas, tak bych si to uzila(v ramci moznosti) dokud je mimco jeste v brisku :palec:

Amalthea
Závislačka 3295 příspěvků 08.05.18 13:06
@NatalieSofie píše:
Nechcete nekdo listky? Mam dva a jeden stal 1590kc.Je to na dobre misto dole na sezeni a je to dnes ve 20.00 v O2 arene…prodavam z duvodu tehotenstvi :kytka:

prosím tě neblázni a normálně běž, ještě k tomu na sezení… by mě fakt zajímalo, jakým způsobem by to miminku mohlo ublížit, vždyť je to blbost :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >