Enrique Iglesias lístky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 120 příspěvků 08.05.18 11:34
Enrique iglesias listky

Nechcete nekdo listky? Mam dva a jeden stal 1590kc.Je to na dobre misto dole na sezeni a je to dnes ve 20.00 v O2 arene…prodavam z duvodu tehotenstvi :kytka:

Reklama

Reakce:

levandule23
Kecalka 448 příspěvků 08.05.18 11:56

Doporučuju ptát se na FB skupině vašeho města a na FB události, jestli je pro to založená.

kve-tinka
Závislačka 4266 příspěvků 15 inzerátů 08.05.18 11:57

Tak zrovna na něho bych šla i v těhotenství, teda jestli nemáš nařízeno mít nohy navrch.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 08.05.18 11:59

@NatalieSofie a ty jsi na neschopence a nebo ti neni dobre, nebo ze jako tehotna tam jit nemuzes? Nebo ti to dr zakazal? Nechci rypat jen me to zajima, listky jsou celkem drahy a kdyz jsi si je koupila tak by jsi tam urcite chtela jit ne?

NatalieSofie
Kecalka 120 příspěvků 08.05.18 12:18

No mi je uz mame koupene 6 mesicu a to jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna. Vsichni me od toho odrazuji, ze to neni pro miminko dobre, tak nevim… :nevim:

Fifi2
Stálice 91 příspěvků 08.05.18 12:36

A v čem by to miminku ublížilo? :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 08.05.18 12:36

Já teda chodila normálně na koncerty a dítě mám v pořádku, pochybuji že jeden koncert mu ublíží.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 08.05.18 12:44

Ja byla s kamaradkou na party ona mela dva mesice do terminu, na me to jeste nebylo videt. Ma zdraveho kluka.Byt tebou tak jdu a vubec nad tim nepremyslim, mimcu to urcite neublizi a ty se pak na koncert nejakou dobu nepodivas, tak bych si to uzila(v ramci moznosti) dokud je mimco jeste v brisku :palec:

Amalthea
Závislačka 3107 příspěvků 08.05.18 13:06
@NatalieSofie píše:
Nechcete nekdo listky? Mam dva a jeden stal 1590kc.Je to na dobre misto dole na sezeni a je to dnes ve 20.00 v O2 arene…prodavam z duvodu tehotenstvi :kytka:

prosím tě neblázni a normálně běž, ještě k tomu na sezení… by mě fakt zajímalo, jakým způsobem by to miminku mohlo ublížit, vždyť je to blbost :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Feťačka Katka vypadá hůř a hůř! Zde jsou její nové snímky z centra Prahy

Může to být ještě horší? Na Facebooku se objevily nové snímky, na kterých je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama