Enterokok v pochvě - autovakcína?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.1.22 20:11

Enterokok v pochvě - autovakcína?

Ahoj, našli mi bakterii enterococcus faecalis v pochvě, léčena jsem byla 3× antibiotiky určeny dle citlivosti. 1. Macmiror, bez efektu, 2. Furolin - obtíže ustaly na 4 dny, hned na to zánět zpátky a jako poslední Dalacin krém, kdy také necítím skoro žádné zlepšení. Zánět provází opravdu velké bolesti v podbřišku a tříslech a nepříjemný pocit uvnitř. Jelikož atb nezabírají, bude se mi vyrábět autovakcína na tuto bakterii, výroba ale potrvá měsíc a já jsem opravdu ve velkých bolestech, kdy občas jsem schopná i bolestí třeba hodinu brečet. Občas si na to vezmu Aulin, ale ten tu bolest sníží jen částečně.
Můj dotaz zní, má někdo tady s takto dlouhým, vleklým zánětem zkušenost? Co vám pomohlo? Má tu někdo zkušenost s autovakcínou? Pomohla vám? Případně za jak dlouho zabrala? Nebo není třeba nějaké oddělení v nemocnici, kde by mi pomohli se zánětu rychleji zbavit, třeba nějaká,,záložní'' antibiotika, infuze nebo tak? Už to trvá dva měsíce, dva měsíce v hrozných bolestech, nevím, co mám dělat dál :(
Jinak dodržuji pitný režim, jím zdravě, snažím se posílit imunitu, beru probiotika, vitamíny, zkouším i bylinné preparáty, zdržuju se styku a jsem v klidovém režimu. Jediné co mi teda absolutně nefunguje, je psychika, jsem už z toho absolutně na dně.
Díky za všechny odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
735
15.1.22 20:34

Autovakcínu jsem měla opakovaně před pár lety. Můžu říct, že pomáhala jen po dobu užívání a následně se vše vrátilo. Problém byl taky, že užívání bylo jen tuším na 3 měsíce a následovat mělo přerušení, takže za mě k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 20:43

Lichořeřišnice. 3× denně kapat do nápoje.

• Citovat
  • Nahlásit
16.1.22 20:48

@kemeny13 a podařilo se ti to vyřešit nějak jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 20:49
@Anonymní píše:
Lichořeřišnice. 3× denně kapat do nápoje.

Díky, tak jsem si ji dnes koupila a jdu do toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
16.1.22 21:00
@nevimcomamdelat píše:
@kemeny13 a podařilo se ti to vyřešit nějak jinak?

Podařilo, ale je to o hodně pevné vůli, změně stravy a změně myšlení. Je to dalo by se říct na dlouhé lokte, chce to trpělivost a dát tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat