Reklama

Enzymel na afty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaPro80
Nováček 7 příspěvků 09.05.18 16:53
Enzymel na afty?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s enzymelem na afty? Máma ho používá na zuby a je nadšená. Trpěla na záněty dásní a je úplně v pohodě. Zubař mi dnes říkal, že je super i na afty, tak jsem se chtěla zeptat, jestli některá nemáte zkušenost? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 176 příspěvků 09.05.18 17:13

Nemám, na afty jedině genciánku a nedám na ní dopustit…

Reflex
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 09.05.18 17:29

Na afty propolisové kapky, prodávají nějaké s mentolem v lékárně za pár šupů. Není to tedy určené na přímo na afty. Dá se to na uchošťour a vypálí, během dne je pokoj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:30

Já tedy Enzymel používám na zuby a není nic lepšího. Přestaly mi po něm ustupovat dásně. Afty mě nikdy nenapadly (zkusím). Nicméně, tchýně je takový expeerimentátor a enzymel používá na opary a teď se nesměj. Její pes měl strašně dlouho bolák, který léčila vším možným, ale bez úspěchu. Zkusila enzymel (má to logiku, protože obsahuje enzymy, které napomáhají hojení) a po týdnu bylo po problému a bolák už se nevrátil. Tak bych klidně věřila tomu, že může pomáhat i na afty. Já používám aloclear, ale ten neléčí, jen pomáhá proti bolesti. Při první příležitosti vyzkouším a napíšu. :-)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 09.05.18 18:31

Genciánka je super, ale já ji třeba zrovna v puse nesnáším. A dát ji malé, tak jak slintá, bylo by fialové vše. :-)) Jinak je ale na různé hojení perfektní.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >