Enzymel na afty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaPro80
Nováček 7 příspěvků 09.05.18 16:53
Enzymel na afty?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s enzymelem na afty? Máma ho používá na zuby a je nadšená. Trpěla na záněty dásní a je úplně v pohodě. Zubař mi dnes říkal, že je super i na afty, tak jsem se chtěla zeptat, jestli některá nemáte zkušenost? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 153 příspěvků 09.05.18 17:13

Nemám, na afty jedině genciánku a nedám na ní dopustit…

Reflex
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 09.05.18 17:29

Na afty propolisové kapky, prodávají nějaké s mentolem v lékárně za pár šupů. Není to tedy určené na přímo na afty. Dá se to na uchošťour a vypálí, během dne je pokoj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:30

Já tedy Enzymel používám na zuby a není nic lepšího. Přestaly mi po něm ustupovat dásně. Afty mě nikdy nenapadly (zkusím). Nicméně, tchýně je takový expeerimentátor a enzymel používá na opary a teď se nesměj. Její pes měl strašně dlouho bolák, který léčila vším možným, ale bez úspěchu. Zkusila enzymel (má to logiku, protože obsahuje enzymy, které napomáhají hojení) a po týdnu bylo po problému a bolák už se nevrátil. Tak bych klidně věřila tomu, že může pomáhat i na afty. Já používám aloclear, ale ten neléčí, jen pomáhá proti bolesti. Při první příležitosti vyzkouším a napíšu. :-)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 09.05.18 18:31

Genciánka je super, ale já ji třeba zrovna v puse nesnáším. A dát ji malé, tak jak slintá, bylo by fialové vše. :-)) Jinak je ale na různé hojení perfektní.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama