Enzymel na afty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaPro80
Nováček 7 příspěvků 09.05.18 16:53
Enzymel na afty?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s enzymelem na afty? Máma ho používá na zuby a je nadšená. Trpěla na záněty dásní a je úplně v pohodě. Zubař mi dnes říkal, že je super i na afty, tak jsem se chtěla zeptat, jestli některá nemáte zkušenost? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 137 příspěvků 09.05.18 17:13

Nemám, na afty jedině genciánku a nedám na ní dopustit…

Reflex
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 09.05.18 17:29

Na afty propolisové kapky, prodávají nějaké s mentolem v lékárně za pár šupů. Není to tedy určené na přímo na afty. Dá se to na uchošťour a vypálí, během dne je pokoj.

Anonymní  09.05.18 18:30

Já tedy Enzymel používám na zuby a není nic lepšího. Přestaly mi po něm ustupovat dásně. Afty mě nikdy nenapadly (zkusím). Nicméně, tchýně je takový expeerimentátor a enzymel používá na opary a teď se nesměj. Její pes měl strašně dlouho bolák, který léčila vším možným, ale bez úspěchu. Zkusila enzymel (má to logiku, protože obsahuje enzymy, které napomáhají hojení) a po týdnu bylo po problému a bolák už se nevrátil. Tak bych klidně věřila tomu, že může pomáhat i na afty. Já používám aloclear, ale ten neléčí, jen pomáhá proti bolesti. Při první příležitosti vyzkouším a napíšu. :-)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 09.05.18 18:31

Genciánka je super, ale já ji třeba zrovna v puse nesnáším. A dát ji malé, tak jak slintá, bylo by fialové vše. :-)) Jinak je ale na různé hojení perfektní.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Finalistky Miss Czech Republic se svlékly do plavek. Která získá titul?

Zatímco Česká Miss svou vítězku zná a Lea Šteflíčková se již několik týdnů... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama