Enzymel na afty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaPro80
Nováček 8 příspěvků 09.05.18 16:53
Enzymel na afty?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s enzymelem na afty? Máma ho používá na zuby a je nadšená. Trpěla na záněty dásní a je úplně v pohodě. Zubař mi dnes říkal, že je super i na afty, tak jsem se chtěla zeptat, jestli některá nemáte zkušenost? Díky moc.

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 09.05.18 17:13

Nemám, na afty jedině genciánku a nedám na ní dopustit…

Reflex
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 09.05.18 17:29

Na afty propolisové kapky, prodávají nějaké s mentolem v lékárně za pár šupů. Není to tedy určené na přímo na afty. Dá se to na uchošťour a vypálí, během dne je pokoj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:30

Já tedy Enzymel používám na zuby a není nic lepšího. Přestaly mi po něm ustupovat dásně. Afty mě nikdy nenapadly (zkusím). Nicméně, tchýně je takový expeerimentátor a enzymel používá na opary a teď se nesměj. Její pes měl strašně dlouho bolák, který léčila vším možným, ale bez úspěchu. Zkusila enzymel (má to logiku, protože obsahuje enzymy, které napomáhají hojení) a po týdnu bylo po problému a bolák už se nevrátil. Tak bych klidně věřila tomu, že může pomáhat i na afty. Já používám aloclear, ale ten neléčí, jen pomáhá proti bolesti. Při první příležitosti vyzkouším a napíšu. :-)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 09.05.18 18:31

Genciánka je super, ale já ji třeba zrovna v puse nesnáším. A dát ji malé, tak jak slintá, bylo by fialové vše. :-)) Jinak je ale na různé hojení perfektní.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >