Eobuv - kvalita zboží

14314
18.9.15 14:41

Eobuv-kvalita zboží

Mate niekto skusenost s tymto eshopom?
Jedna sa o znackove zbozi, alebo v tom je nejaka levota.
Prekvapuju ma tie nizke ceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
18.9.15 15:10

Už jsem si objednávala 3× a uplně bez problémů, boty jsou značkové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.9.15 15:38

Objednavam tam pravidelne znacku vagabond( cena uplne jina nez v ceskym obchode), je to original
za me spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.9.15 15:41

Tedmi odtamtud prislo s botama i slevove kupony, muzes vyuzit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
18.9.15 15:41

Mám už od nich několik bot i kabelek a vždy jsem byla maximálně spokojená. Vždy se jednal o originál zboží. Objednávám Hilfigera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14314
18.9.15 16:53

Dakujem vsetkym za reakcie,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.10.15 15:01

Eobuv NEDOPORUČUJI!!!

Ahoj,

chtěla bych se podělit o svou negativní zkušenost z eobuvi. Objednala jsem si boty, které mi byly malé a když jsem je chtěla vrátit, poslali mi je zpět s tím, že byly nošené, což není pravda, když mi byly malé :cert: zklamala jsem se, jelikož ty samé již mám a chtěla jsem si udělat radost těmi samými - v jiné barvě na léto, teď už je podzim… hlavně šití a lepení hroznej shit - v podstatě vypadaly jako používané (i když ne ode mě) prostě podle mě je to polskej shit, takže nikdy nedoporučuju a nenechte se napálit, až to na vás budou chtít ušít! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
9.3.16 11:54

Nemáte někdo další zkušenosti s tímto obchodem? hrozně se mi tam líbí dětské geox Android blikačky, mají krásný vzor s růžovými kytičkami. Ale zaráží mě, že jsem tyto boty nenašla na celém internetu (dkonce ani v zahraničních shopech), mají je prostě jenom tam. Všude jinde jsou ty blikací androidy v jiných barvách… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
9.3.16 12:10

@Alka a co jako? asi uz jsou jinde vyprodané. Konkretne Geoxy mam z eobuvi dvoje, k tomu čtvery kozačky jine značky, kabelky (Furla, Hilfiger, Guess),vse naprosto v poradku.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1175
9.3.16 12:20
@Anonymní píše:
@Alka a co jako? asi uz jsou jinde vyprodané. Konkretne Geoxy mam z eobuvi dvoje, k tomu čtvery kozačky jine značky, kabelky (Furla, Hilfiger, Guess),vse naprosto v poradku.

sice nechápu proč anonym, ubírá to na důvěře, ale děkuji za příspěvek. Je mi divné, že nejsou ani na stránkách Geoxu, proto jsem se vůbec ptala. A je to kolekce 2015/2016 takže by měly být nové :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.3.16 12:24

Ja mam odtamtud boty ecco a spokojenost, jinde na netu uz taky nebyly…kabelku no name jsem ale vratila, neb kvalita byla fakt mizerna…znackovych veci bych se nebala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.16 12:26

@Alka protoze nechci, aby me nekdo podle nicku spojil s tim, co mam reálné v šatníku a botniku. Eobuv je podle me naprosto spolehlivý e-shop, utratila jsem tam jiste celkem vic jak 20 tis a nesedici boty napr vracela a vse ok.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
515
9.3.16 12:27

Já jsem tam synovi také objednávala kožené polobotky Geox, v loni na podzim sněhulky Ecco, sobě botky Marco Tozzi a nebyl problém. Jediné co bych si pohlídala, jestli mají správně změřenou stélku. To se mi u jedněch botek lišilo a správný údaj jsem dohledala jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
9.3.16 12:31

OK, všem děkuji za příspěvky, objednám je teda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.16 12:41

@Alka jestli te to uklidní, tak ti napisu mou anabázi s kabelkou - a podobne to muze byt i s tema botama.Mela jsem vyhlidlou drahou kabelku známe značky, stala par tisic, tak jsem vahala. Najednou byla fuč a ja ji začala shánět i na oficiálním webu atd - našla jsem pak jednu ve sleve v Itálii, ale nez jsem se rozhodla, nekdo ji koupil. Takze daný typ najednou nešel nikde dohled-z ofiko stránek zmizela, ve slevach nebyla, na Ebayi ani zahranicnich obchodech.Pak jsem mela štěstí, ze bud Eobuv doskladnila od výrobce poslední kus nebo ji nekdo vrátil? Tezko rict, byla zabalené jako fungl nova, chci jen rict, ze jednu dobu nebyla nikde k nalezeni, jen na eobuvi a neznamenalo to zadny fake ani problem…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama