Epidural v Českobudějovické porodnici

Anonymni
17.9.09 09:28

Epidural v Českobudějovické porodnici

Ahoj holky,

vy co jste rodily v ČB nabídli vám epidural? Rodila jsem tam před 7 lety a v tu dobu o epi nebyla ani řeč. Teď se tam chytám v lednu, tak by mne zajímalo, zda se něco změnilo :-)

Předem děkuji za odpovědi. Hanka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5732
17.9.09 09:39

Ahoj..Já jsem tady rodila v říjnu a nenabídli mi ho..Tak to vypadá,že vše zůstalo při starém… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.9.09 09:50

ahoj,
taky mám zkušenost, před 3 lety jsem rodila dlouho a přímo o něj prosila a sestra se ani nezvedla ze židle a řekla mi at jdu zpatky na pokoj!!!!!
před 2 měsíci jsem porodila a nikdo mi epi nenabídl, bylo to ale rychlé a neříkala jsem si o něj. celkově myslím, že se přístup sester zlepšil, až na pár vyjímek ÓK. Ale dětský hrůza!!!

• Nahlásit
  • Citovat
451
17.9.09 09:59

Holky díky za odpovědi :D

Je vidět, že naše porodnice trošku zaostává a mám se na co těšit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
17.9.09 12:49

Ahoj, já rodila před dvěma lety a teď před třemi měsíci a epi dávají jen při nepostupujícím porodu, normálně s tím dělají drahoty a chtějí to zaplatit. Já chtěla rodit jinak než na koze, ale můj gynDr mi řekl, že to se tu nedělá a že je tam riziko :roll: . Ono to lze, rodit jinak, ale musíš jim to podepsat . Takže jestli jsi průbojná a ne jako já, že všechno odkývu,tak to zkus :wink: .

Přeji rychlý porod a příjemné PA a doktory :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.9.09 22:06

Já jsem tam rodila před dvěma lety a dali mi ho. Musela jsem si o něj říct, rozmlouvali mi ho, ale nakonec mi ho dali.. Nesmíš se nechat odbejt… :D

• Nahlásit
  • Citovat
4618
28.12.09 11:13

Rodila jsem v srpnu a nikdo mi ho nenabídl. Ale je pravda, že jsem ho ani nechtěla, takže nevím, jak by se zachovali, kdybych si o něj řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
21.6.10 21:29

epidural

Ahoj!
Také jsem rodila v Českých Budějovicích - byla jsem prvorodička a rodila jsem 27 hodin.Neotvírala jsem se, ale mluvila jsem hodně s doktory a snažili jsme se najít nejlepší řešní - byla jsem ve vaně ( to mi nedělalo dobře ) Celou středu jsem strávila ve sprše, nakonec jsme se schodli na epiduralu a pane jak to pak šlo.Takže já jsem hodně, hodně spokojená s personálem v porodnici.Rodila jsem před 2 lety a teď mě to čeká v lednu taky.A těším se … pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
31.12.12 01:28

Je potřeba se zeptat ne… je spousta věcí, které můžeš mít, jen otevřít pusu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mirča1980
15.11.13 09:01

epidural

Ahojky.. Měna gynekologii informovali že když bych chtěla při porodu epidurál tak jej musím nahlásit hned při příjmu a dají ho..termín mám na konci března tak jsem zvědavá.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama