Epilace vosk pasta nebo epilátor?

monvd
15.7.15 23:43

epilace vosk pasta nebo epilator

Ahoj holky,

protože jsem tmavší typ a chloupky mi rostou opravdu rychle a mám je tvdré potřebovala bych od vás radu.
Vím, že epilice je lepší než depilace ale čím to boí nejmín? :) voskem, epilatorem nebo cukrovou vatou???
jaké máte zkušenosti děkuji moc

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

monvd
15.7.15 23:43

Popřípadě jaký typ čeho používáte a s čím jste spokojené…

• Citovat
  • Upravit
22314
16.7.15 00:10

@monvd Vosk je fajn, je to rychlý, ale v domácích podmínkách nic moc a chodit pravidelně někam ke kosmetičce se mi zdá drahý.
Já používám už skoro 10 let epilátor. Chvilku to trvá, když jsou chloupky kraťoučké, tak to tak nebolí (sem tam je oholím třeba 3 dny před epilací). A časem jich tolik neroste, tak se to dá. Já trhám i podpaží a dělávala jsem i třísla a jsem nadmíru spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
16.7.15 00:14

Ahoj, já mám chloupky tmavé blond a dost tvrdé. Používám epilátor, žiletka je naprosto pasé. Zkoušela jsem cukrovou pastu, docela jsem se u toho nadřela a sem tam mi to strhlo i kůži, a to pak pěkně bolelo. Vosk jsem nezkoušela, mám pocit, že by to moc nešlo s těma tvrdými chloupky. Jinak trhat můžu každých 14 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
16.7.15 06:53

Zkusila sem absolutně všechno co existuje. Sem taky tmavej typ. Ziletku bych musela používat dvakrát denně abych byla spokojená.
Za mě jednoznačně cukrová pasta. Tejden mi vydrží absolutně hladká pokožka, což s epilatorem prostě nejde. Pak se musí chvilku počkat než dorostou sice, ale i tak je to ta nejlepší varianta. Sice drahá, ale fakt neznám nic lepšího. Žádný zranění sem nikdy neměla, netrvalo mi to ani nějak dlouho ani napoprvý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
16.7.15 07:02

Na nohy je nejlepší a asi nejlevnější varianta epilátor. Já začala před lety chodit na vosk, ke kámošce, bylo to za pár kaček a teď mi to skoro neroste, jinak na intim. partie chodím na brazilku a tou si nechávám i podpaží, které škubem už jen sem tam, skoro to neroste. Jinak vosk ani epilátor nebolí, ta brazilka v rozkroku není příjemná, ale neřekla bych, že je to bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
16.7.15 08:12

Nejhorší je prrvní škubání. Vyřešila jsem to tak, že poprvé jsem něco po domácky vytrhala voskem a jen dočistila epilátorem a pak už jsem používala jen epilátor. Když se člověk nenechá moc zarůst, tak je pro mě epilátor dobrý. Bikini ani podpaží ale jen holím, jednou jsem zkusila bikini cukrovou pastou. (přiznám se, že mi přijde lepší než vosk), ale nedělalo mi to dobře.

• Citovat
  • Upravit
1206
16.7.15 09:49

@monvd Cukrovka je určitě nejméně bolestivá, ale já chodím na klasický vosk ke kosmetičce, za komplet nohy i s třísly dávám 270Kč což je luxus..Chodím jen přes léto..Hotové to mám za 20 minut..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
30.7.15 13:11

Dřív jsem používala vosk, ale ne ty voskové studené pásky, ale teplý vosk co jsem si rozehřívala doma…pak jsem zkusila cukrovou pastu a je to o 100% lepší, když se člověk naučí ten „grif“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama