Reklama

Epub, mobi - stánky na stahování anglických knih free

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Kecalka 433 příspěvků 07.10.18 16:18
Epub, mobi - anglické knížky, stahování free

Ahoj, ráda bych si stáhla nějaké holčičí čtení - např. Yoyo Moyes, Alexandra Potter, Nora Roberst v AJ…ale klidně i něco smysluplnějšího. Existuje nějaká anglická verze ulozto.cz ? Moc díky :-)

Reklama

Reakce:

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 07.10.18 17:22

dříve se daly spousty knížek v AJ stahovat z mobile9 uploads, ale teď to kvůli copyrightu nejde, takže většinou napíšu anglický název knížky a za to epub do google a ono to často najde, většinou na stránkách vk.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 07.10.18 17:37

Uloz.to neexistuje na medzinárdných stránkach na stahovanie, také aké ho poznáš. Mozes ale stahovat torrenty z http://limetorrents.info/ allebo thepiratebay. Potrebujes na to aplikáciu. Spýtaj sa programátora v okolí, určite ti to tam nahodí - trvá to pár min.

lennis2
Kecalka 195 příspěvků 08.10.18 21:00

když znáš název knížek či autorky, tak jde klidně z následujících stránek:
blacklib.com
general-ebooks.com

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >