Equa bank připsání platby

Anonymní
20.5.16 18:35

equa bank pripsani platby

Zdravim, kdo ma equa bank, nevite zda pripisuji penize behem dne..do kdy? Cekam na ne od rana.Mam tuto banku 14dni :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
20.5.16 18:37

To uz ti neprijde.

• Nahlásit
  • Citovat
5988
20.5.16 18:39

Možná by bylo dobré vědět, kdy byly peníze odeslány. Jinak se opravdu nedá odpovědět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 18:41

Pry to odeslo z kb vcera vecer cca 20h.Mela jsem ge money a vzdycky to prislo celkem vcas. :(

• Nahlásit
  • Citovat
2744
20.5.16 18:50

Záleží nejen kdy dotyčný posílal, ale taky jaké datum pro provedení transakce zadal. obyvykle banky začínají pracovat kolem 9 hod ranní, takže platba přijde nejdřív kolem poledne. pokud dotyčný zadal zpracování až na další prac. den ( např. středa) tak platba může dorazit ve středu odpoledne, nebo až druhý den, vyjímečně se mi stává že platba dorazí třetí den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.5.16 18:53
@Anonymní píše:
Zdravim, kdo ma equa bank, nevite zda pripisuji penize behem dne..do kdy? Cekam na ne od rana.Mam tuto banku 14dni :(
pokud je to v ramci stejne banky tak se to pripise hnedka pokud je to z jiné banky tak ti to prijde az v utery rano pokud to někdo poslal dneska ;) pokud včera tak to budes mit v pondělí na ucte ;)
  • Citovat
  • Upravit
Tunrida
20.5.16 19:28

Z komerčky to trvá dlouho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
18475
20.5.16 19:29

Zrovna s Equa Bank mam zkusenosti, ze pripsani trva klidne dva dny. V jinych bankach je to do druheho dne, proto me prekvapilo, kdy jsem neco platila, ze to prijemce v teto bance druhy den jeste nemel. Ale stalo se mne to jiz nekolikrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Návštěvník1
20.5.16 20:11

EquaBank v posledních dnech na stránkách internetbanking informuje tom, že se platby připisují se zpožděním. Jinak mám s touto bankou ty nejlepší zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
11
22.5.16 13:01

D+1

Ve všech českých bankách platí pravidlo, že platba do cílové banky musí dojít nejpozději následující pracovní den. Neexistuje možnost, že platba dojde za dva, tři dny a že některé banky jsou pomalejší či jiné pověry.
Každá banka má, ale také určitý dead time, kdy zavře krám a ukončí obchodní den a platby poslané po této hodině mají splatnost následující den. Příklady: Komerční banka: 20:30, Čsob:18:00. Pokud tedy platba nepříjde následující obchodní den, odesílající, tedy odeslal platbu pozdě nebo neodeslal vůbec.
Jsou ale i banky, které platbu odešlou a cílová banka připíše během téhož dne, pokud platbu odesílající odešle do určitého dopoledního času(mBank 8:00, Česka spořitelna…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama