ERA test a nízká děložní sliznice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 15:11

ERA test a nízká děložní sliznice

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda je tu některá, která bojuje s nízkou děložní sliznicí (já po nasazení estrogenů max 6-6,5 mm)? Případně co vám pomohlo? Bylinky? Cvičení? Něco jiného? V CARu mi nabídli test EndomeTRIO (ERA test, EMMA a ALICE).. pomohl výsledek tohoto testu někomu z vás? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.10.21 19:01

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 19:39

Ahoj, nezkoušela jsi takovou tu klasiku kontryhel do ovulace, obden sklenku červeného vína? Jinak pokud máš takovou sliznici v půlce cyklu, tak to na Ket stačí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 19:40
@Anonymní píše:
Ahoj, nezkoušela jsi takovou tu klasiku kontryhel do ovulace, obden sklenku červeného vína? Jinak pokud máš takovou sliznici v půlce cyklu, tak to na Ket stačí.

Ahoj, to vis, ze jo, zkousela, ale porad stejny… no podle meho caru asi teda ne :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 20:15

Tak to bych změnila car, někde dokonce netrvají ani na těch 6 mm. Já měla při posledním ket s estrofemem 6,5 mm a embryo se chytlo. Sice to ve finále nedopadlo, ale to byl problem asi někde jinde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 20:18
@Anonymní píše:
Tak to bych změnila car, někde dokonce netrvají ani na těch 6 mm. Já měla při posledním ket s estrofemem 6,5 mm a embryo se chytlo. Sice to ve finále nedopadlo, ale to byl problem asi někde jinde :think:

Prave mi doporucuji to vysetreni Endometrio… tak bych rada slysela od nekoho, zda to k necemu bylo..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat