Erární pleny a vložky na Bulovce

23
22.12.19 19:36

Erarni pleny a vlozky na Bulovce

Ahoj. Chtela jsem se zeptat. Nevite kolik ks je k diapozici na Bulovce pro maminky konkretne vlozek a plen? bylo mne receno, ze je tam dostaneme, tak abych vedela, zda do tasky, kterou mam pripravenou do nemocnice mam dat nebo ne. A asi nocni kosili a zupan je asi jeden ks na osobu.diky pripadne za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
523
22.12.19 19:42

Rodila jsem tam před 5 lety a plen snad dávali 7 na den. Všem bto stačilo, já měla neomezené množství bi krém na zadek, protože dcerka spadla pod nedonošence. vložek bylo neomezené množství + košile a povlečení nebylo problém, jen se muselo říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
22.12.19 19:45

Ja tam rodila pred 4 lety a vseho bylo dostatek, plen i vlozek. Kosili si brat nemusis, ty jejich jsou celkem ok a dostanes cistou kdykoliv budes potrebovat. Zabal si akorat zupan, ty jejich erarni nejsou nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
22.12.19 19:48

Já rodila v prosinci a župan bych neužila, bylo tam strašné horko a suchý vzduch, jak bylo přetopeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
22.12.19 20:44

Po obou porodech jsem dostala vždy velký balík vložek a pak vždy ráno menší balíček. Naprosto mi to stačilo. Jen jednou se mi stalo, že mi došly a stačilo si poprosit na sesterně. Plenek bylo dost, vždy ráno doplňovala sestřička. Košile i prostěradla byly na vozíčku a celý den bylo možné se kdykoliv převléknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat