Erasmus - sex na jednu noc

Anonymní
2.8.21 16:18

Erasmus - sex na jednu noc

Ahoj holky,

omlouvám se za hloupý název, ale nic lepšího mě bohužel nenapadlo. Radši to píšu anonymně, protože tu mám celkem aktivní profil. :D

Za měsíc odjíždím na roční Erasmus do Norska do Osla. A celkem se toho bojím. Kamarádky mě
totiž straší tím, že podstata Erasmu je jen věčné chlastání a častý nezávazný sex na jednu noc. Romantické vztahy se tam prý budovat nedají. Tak se chci zeptat, jaké vy máte zkušenosti s Erasmem? Opravdu tam chrápe každý s každým?

Táhne mi už na 27, takže kdybych si tam našla nějakého vysokého a modrookého Nora, Švéda nebo Dána, vůbec bych se nezlobila. Na druhou stranu mě sex na jednu noc vůbec neláká, přijdu si na to už stará. :D

Klidně se prosím rozepište, těším se na vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17825
2.8.21 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

omlouvám se za hloupý název, ale nic lepšího mě bohužel nenapadlo. Radši to píšu anonymně, protože tu mám celkem aktivní profil. :D

Za měsíc odjíždím na roční Erasmus do Norska do Osla. A celkem se toho bojím. Kamarádky mě
totiž straší tím, že podstata Erasmu je jen věčné chlastání a častý nezávazný sex na jednu noc. Romantické vztahy se tam prý budovat nedají. Tak se chci zeptat, jaké vy máte zkušenosti s Erasmem? Opravdu tam chrápe každý s každým?

Táhne mi už na 27, takže kdybych si tam našla nějakého vysokého a modrookého Nora, Švéda nebo Dána, vůbec bych se nezlobila. Na druhou stranu mě sex na jednu noc vůbec neláká, přijdu si na to už stará. :D

Budeš si muset najít nějakýho romantickýho Abdula, ten tě chňapne jako klíště, ne žádnej promiskuitní Olaf :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
2.8.21 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Neboj, na sex na jednu noc nikdy nebudeš stará :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 16:22

Já jsem byla v Irsku, na akce a chlastání nejsem, takže tomu jsem se docela vyhýbala, ale ze sexu na jednu noc se stal sex na celý půlrok, co jsem tam byla 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 16:30
@Anonymní píše:
Já jsem byla v Irsku, na akce a chlastání nejsem, takže tomu jsem se docela vyhýbala, ale ze sexu na jednu noc se stal sex na celý půlrok, co jsem tam byla 😁

Jak to myslíš? Jako každý den s někým jiným? Nebo sis tam našla nějakého stálého partnera? :D

• Citovat
  • Nahlásit
19079
2.8.21 16:34

Tak snad budes delat jen to, co chces, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
2.8.21 16:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

promin, na to ze ti je 27, mas opravdu hodne podivne mysleni.

Mozna te to prekvapi, ale volnocasove aktivity na erazmu NEJSOU povinne. Pokud chlastat a chrapat s nekym nechces, tak prekvapive nemusis?

A asi hodne zalezi na tom, kam se jede. V Norsku to chlastani ocekavej, tam to je normal. A na ten erazmus jedes, aby sis nekoho nabrnkla? Fakt nechapu smysl tohoto prispevku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17145
2.8.21 16:40
@warita píše:

Mozna te to prekvapi, ale volnocasove aktivity na erazmu NEJSOU povinne. Pokud chlastat a chrapat s nekym nechces, tak prekvapive nemusis?

A asi hodne zalezi na tom, kam se jede. V Norsku to chlastani ocekavej, tam to je normal. A na ten erazmus jedes, aby sis nekoho nabrnkla? Fakt nechapu smysl tohoto prispevku.
Ženicha? :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
2.8.21 16:42
@warita píše:

No a na co by se jinak jezdilo na Erasmus než si nabrknout devizového cizozemce? :D :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
2.8.21 16:45

Tak na sex sezeneš vždycky, ale povinný v rámci Erasmu to není, takže se nemusíš děsit :lol: :lol:
Jinak bych nepočítala s tím, že místní modrooký krasavec se zamiluje a bude stát o vážný vztah s Erasmačkou, ale mozny je samozřejmě vše. Na tohle bych se opravdu neupínala

Příspěvek upraven 02.08.21 v 16:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
2.8.21 16:46

Vetsinou na erazmu je to tak, ze erazmaci drzi pri sobe. Takze vetsina vsech chlastacek se porada interne. Je si treba uvedomit, ze mistni norsti studenti necekaji na prichod erazmaku jako na smilovani bozi, maji svuj zivot, svuj socialni okruh, sve zvyky a pokud hledaji nekoho na vztah, tak se spise budou poohlizet po nekom mistnim, ktery jim po jednom semestru nezdrhne.

Samozrejme chlapa do sexu nemusis 2× premlouvat, takze sance na neco nezavazneho vzdycky je. Pokud ti nevadi, ze te bude jeden semestr ojizdet a pak papa, tak smele do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
2.8.21 16:51

Tak kdo chce chlastat, ten chlastá. :nevim: Kdo chce dělat vědecké kontakty, tak dělá vědecké kontakty a dohodne si post-doc pozici. :D Ale tak v tomhle věku přeci nejedeš studovat do zahraničí prvně, ne? Jinak teda já byla studijně v zahraničí třikrát (sice ne Erasmus, ale normální meziuniverzitní výměna), poprvé v tomhle ohledu nic, podruhé jsem tam potkala jen manžela, a potřetí jsem už byla vdaná. O žádných orgiích nevím, ale v Oslu jsem nebyla. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 16:52
@warita píše:
A na ten erazmus jedes, aby sis nekoho nabrnkla? Fakt nechapu smysl tohoto prispevku.
Čekala jsem, že to bude jasné z prvního příspěvku, ale asi není. Takže ještě jednou: ano, kdybych si tam někoho našla, nebyla bych proti. Naopak bych to velmi uvítala.

Každopádně určitě mi tu nešlo o moralizování, spíš mě zajímal váš názor na vztahy z Erasmu. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1033
2.8.21 16:54

Jenom poznámka - jestli chceš sbalit Nora, tak se asi budeš muset infiltrovat někam mimo Erasmáky. Z mojí zkušenosti se místní na severu s výměnnými studenty moc nebaví. Celkově doporučuju chodit i na předměty pro místní, bývají serióznější a seznámíš se tam s úplně jinými lidmi.

Při mém pobytu to bylo mezi Erasmáky dost divoké, chlast a párty pomalu každý den, ale bylo tam i pár jakože romantických vztahů. Jestli jim to vydrželo i po odjezdu těžko soudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17825
2.8.21 16:55
@Anonymní píše: Čekala jsem, že to bude jasné z prvního příspěvku, ale asi není. Takže ještě jednou: ano, kdybych si tam někoho našla, nebyla bych proti. Naopak bych to velmi uvítala.Každopádně určitě mi tu nešlo o moralizování, spíš mě zajímal váš názor na vztahy z Erasmu. ;)

Můžou vydržet, ale i nemusí…pomohlo? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat