Erdomed na suchý kašel

1
3.1.20 17:21

Erdomed na suchý kašel

Dobrý den,
již 14 dní mě trápí suchý a dráždivý kašel. Po dnešní návštěvě obvodní lékařky mám předepsán Erdomed a Prothazin. K mé smůle sem se dočetla jak v příbalovém letáku tak v recenzích na internetu že Erdomed není vhodný na léčbu suchého kašle naopak ho zhoršuje, protože je na vykašlávání hlenů. Má někdo podobnou zkušenost? Nejlépe jinou než negativní co se týče Erdomedu a suchého kašle? Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3.1.20 17:25

Erdomed je mukolytikum, dává se na vlhký produktivní kašel. Na suchý dráždivý jsou antitusika která tlumí. Takže teď nebrat, až začneš vykašlávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
3.1.20 17:33
@Barbboraaa píše:
Erdomed je mukolytikum, dává se na vlhký produktivní kašel. Na suchý dráždivý jsou antitusika která tlumí. Takže teď nebrat, až začneš vykašlávat

Jj, je to tak, já Erdomed vždy brala taky na vlhký, produktivní kašel, na suchý není vhodný. Prothazin bych si vzala, ale ze začátku ne Erdomed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5992
3.1.20 17:35

Prothazin si vezmi, až půjdeš spát a hlavně po něm nikdy nesedej za volant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 22:58
@Merci9 píše:
Dobrý den,
již 14 dní mě trápí suchý a dráždivý kašel. Po dnešní návštěvě obvodní lékařky mám předepsán Erdomed a Prothazin. K mé smůle sem se dočetla jak v příbalovém letáku tak v recenzích na internetu že Erdomed není vhodný na léčbu suchého kašle naopak ho zhoršuje, protože je na vykašlávání hlenů. Má někdo podobnou zkušenost? Nejlépe jinou než negativní co se týče Erdomedu a suchého kašle? Děkuji za odpovědi :kytka:

tak já zase na erdomed nedám dopustit, doporučila mi ho kdysi plicní doktorka a za mě je super. na noc se nebere (to máš asi ten prothazin) a pokud k tomu budeš dost pít, nemyslím, že by to vadilo - a hlavně ti ho předepsal doktor, který velmi pravděpodobně ví, co dělá ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama