Erekce bez sexu – je to normalní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:22
Erekce bez sexu je to normalni?

Radsi anonymne je to dost intymni tema. Chci se vas holky, ženy zeptat na nazor :nevim: S manzelem jsme uz nejaku dobu 7 let deti nemame me 29, on 36 sex byl jak kdy…byla doba kdy to bylo 2 az 3 krat do mesice nekdy vic :zed: spolecneho casu po pravde moc neni, ma dost psychicky narocnou praci na smeny, takze kdyz prijde je hodne unavenej…ja taky navic delam vikendy on ne, takze do mesice nam vyjdou jen 2 spolecne :( takze unavou se nam ani nekdy nechce. Oba jsme dosli k nazoru ze to nejak neklape ze je toho malo a ze s tim musime neco delat. A tak se snazime. Ale ted k veci, nedavno si tak lezime vecer v posteli… libani obijmani atd…mel erekci a kdyz uz jsem teda dala impulz ze chci, rekl ze je unavenej je to normalni? :think: a zacina to v hlave hlodat tohle se stalo poprve. Preci kdyz by byl unavenej tak nema ani erekci :nevim:
Dekuji za nazory :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:25

Tak to si nemyslim muj pritel je kolikrat fakt desne unaveny a nekdy proste jen lezime a tulime se a erekci ma… ikdyz je unaveny… :lol: takze ja bych to nehrotila…

dasajur
Kecalka 223 příspěvků 03.01.19 22:26

Erekce funguje na fyzické bázi, stačí pohled dotek apod. Chuť na sex vzniká i v psychice a když je utahanej, tak se mu prostě nechce do celého toho procesu. Třeba to pak vyřeší ručně stručně za minutu a muže jít spát. :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:27
@Anonymní píše:
Radsi anonymne je to dost intymni tema. Chci se vas holky, ženy zeptat na nazor :nevim: S manzelem jsme uz nejaku dobu 7 let deti nemame me 29, on 36 sex byl jak kdy…byla doba kdy to bylo 2 az 3 krat do mesice nekdy vic :zed: spolecneho casu po pravde moc neni, ma dost psychicky narocnou praci na smeny, takze kdyz prijde je hodne unavenej…ja taky navic delam vikendy on ne, takze do mesice nam vyjdou jen 2 spolecne :( takze unavou se nam ani nekdy nechce. Oba jsme dosli k nazoru ze to nejak neklape ze je toho malo a ze s tim musime neco delat. A tak se snazime. Ale ted k veci, nedavno si tak lezime vecer v posteli… libani obijmani atd…mel erekci a kdyz uz jsem teda dala impulz ze chci, rekl ze je unavenej je to normalni? :think: a zacina to v hlave hlodat tohle se stalo poprve. Preci kdyz by byl unavenej tak nema ani erekci :nevim:
Dekuji za nazory :kytka:

bud ráda že ho přitahujes :-) ja taky mam kolikrát chut na orgasmus alekdyž si představím „tu dřinu“ :mrgreen: tak si jdu radši pokecat na emimino :mrgreen:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14712 příspěvků 03.01.19 22:29
@Anonymní píše:
bud ráda že ho přitahujes :-) ja taky mam kolikrát chut na orgasmus alekdyž si představím „tu dřinu“ :mrgreen: tak si jdu radši pokecat na emimino :mrgreen:

Puberťáku? :P

ontar
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 03.01.19 22:29

Šáhni mu na něj ráno…asi bude mít erekci i když spí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:31
@ontar píše: Šáhni mu na něj ráno…asi bude mít erekci i když spí…

Rano je jak skala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jogy
Kecalka 205 příspěvků 03.01.19 22:35

Nemusíš se znepokojovať

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:41

Manžel to má taky tak, upřímně, já občas taky :lol: jsem vzrusena mazlením ale jsem tak unavená že jdu raději spát :lol: :roll: nic bych v tom nehledala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:43

Ano, je to normální. Někdy erekce je i když nemá vůbec náladu a je děsně utahanej, jindy by zase strašně a erekce není, no je to s těma chlapama těžký no :nevim: :lol: :lol:

Ou
Kelišová 5885 příspěvků 03.01.19 23:25

Ano, je to normální. Příště se zkus neurážet a udělej mu to pusou, na to moc energie nepotřebuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 07:48
@Ou píše:
Ano, je to normální. Příště se zkus neurážet a udělej mu to pusou, na to moc energie nepotřebuje.

Ja jsem psala ze jsem se urazila ? :lol: :lol:

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 04.01.19 08:25
@Anonymní píše:
Dekuji za nazory :kytka:

Koukám, že o mužích toho víte velice málo, ale myslíte, že víte dost. Muž může mít erekci i ve spánku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 09:39
@Pidlák Povidlový píše:
Koukám, že o mužích toho víte velice málo, ale myslíte, že víte dost. Muž může mít erekci i ve spánku.

Asi mam ješte rezervy :think: neni se za co stydet zeptala jsem se holek zen zkusenych :hug:

Heinich
Závislačka 3230 příspěvků 04.01.19 09:41
@Anonymní píše:
Ano, je to normální. Někdy erekce je i když nemá vůbec náladu a je děsně utahanej, jindy by zase strašně a erekce není, no je to s těma chlapama těžký no :nevim: :lol: :lol:

To bude asi tím tím, že erekce nejde ovládat vůlí.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >