Ergotamin na vyčištění, zavinutí dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2014
Kecalka 164 příspěvků 06.01.18 19:13
Ergotamin na vyčištění,zavinuti delohy

Ahoj, mám 6tydnu po porodu a v děloze mi zůstala naka krevní sraženina která brání zavinutí dělohy, doktor mi napsal kapky s ergotaminy a buď to pomůže nebo budu muset jít na vyčištění. Máte s tím někdo zkušenost? Pomohlo vám to? Za jak dlouho? :think:

Reklama

Reakce:

Rashaa
Kecalka 110 příspěvků 06.01.18 20:30

@maminka2014 Ahoj, já mám zkušenost akorát s injekcemi MEM, dostávala jsem je po pár dnech v porodnici a pak jsem na ně ještě chvíli docházela, dohromady jsem jich dostala asi 10, ale pomohly a na revizi jsem nemusela, i když to nejprve vypadalo, že mě to nemine.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama