Erika fashion - zkušenosti

23.4.21 18:10

Erika fashion

Ahoj holky, chtěla bych zeptat jestli máte zkušenosti s eshopeM Erika fashion. Mají krasný fotky a celkovou nabídku. Na instagramu všechny recenze kladné, ale na internetu negativní - lidé piši, že je to překupované z Wishe a podobných čínských eshopu, děkuji za připadne odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1798
23.4.21 18:24

Mám od tam tud fakt hodně věci a spokojenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
23.4.21 18:39

Za mě taky super - ceny, rychlost dodání, komunikace - fakt všechno v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
23.4.21 18:41
@Kristýna2612 píše:
Ahoj holky, chtěla bych zeptat jestli máte zkušenosti s eshopeM Erika fashion. Mají krasný fotky a celkovou nabídku. Na instagramu všechny recenze kladné, ale na internetu negativní - lidé piši, že je to překupované z Wishe a podobných čínských eshopu, děkuji za připadne odpovědi.

A odkud si myslite, ze berou jine podobne eshopy obleceni? 😀
Vsechno je to Cina nebo Polsko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
23.4.21 19:06

@Kristýna2612 no pokud nebudeš moc náročná na materiál a kvalitu ušití, tak dobrý :nevim:
Pro mě jsou tyhle eshopy všechny na jedno brdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
23.4.21 19:55

Prodávají oblečení jako každý jiný e-shop (kupuniky.cz, atd..) jen ho mají lépe vyfocený/lépe ho prezentují, ale s o 40% vyšší cenou než jinde. Za mě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
23.4.21 21:57

Mě přijde že foti laciné hadry na mladých kočkách a vždy do toho vrazí dior kabelku :mrgreen:
Ty hadry jsou nic moc co se týče materiálu a celkově kvality.
Za mě taky nee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
24.4.21 11:18

Kvalita nic moc, ale asi trochu lepší, než co mi chodí z Wishe. Občas od nich něco koupím, protože mě prostě utáhnou na tu prezentaci :lol: stejné oblečení se dá sehnat i jinde - u nás je velmi podobný kamenný obchod, některé kusy stejné. cenu nevím, možná to jde jinde levněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat