Erotické hry k výročí

24
11.8.20 13:12

Erotické hry k výročí

Ahoj,
chci udělat příteli hezky večer a napadlo mě koupit nějakou erotickou hru. Chci se zeptat zda máte zkušenosti třeba s hrami sladké hříčky, sex? Nebo sexperimenty? :nevim:
Nebo přinejlepším co z nich je nejlepší a nehraje se to třeba 5 minut :palec: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
528
11.8.20 13:27

Myslím, že by partnera mohla bavit hra: Kamenná tvář!! ;) ;) Kdybys nevěděla, partner pozve tři kamarády, sednou si kolem stolu bez kalhot a trenek, ty si vlezeš pod stůl a jednoho náhodného začneš orálně uspokojovat. A pokud na sobě ten dotyčný nedá nic a ty dílo dokončíš do konce, vyhrál bank!! :potlesk: :potlesk: Příjemnou zábavu :mavam: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
11.8.20 13:37

@T.Petr tak to fakt ne :zed: :zed: :zed: :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 13:51

Kamenná tvář je vysněná hra těch, co měli pubertu v letech 1981-1989. Co já se těch pohádek o tom naposlouchala od ženatejch.

• Citovat
  • Nahlásit
1846
13.8.20 13:57
@Mika110 píše:
Ahoj,
chci udělat příteli hezky večer a napadlo mě koupit nějakou erotickou hru. Chci se zeptat zda máte zkušenosti třeba s hrami sladké hříčky, sex? Nebo sexperimenty? :nevim:
Nebo přinejlepším co z nich je nejlepší a nehraje se to třeba 5 minut :palec: děkuji

A na ty sexperimenty potřebujete hru? Pokud jste trochu stydlivější a myslíš, že tohle by vás mohlo trochu nakopnout, tak proč ne. Ale co taková ručně udělaná kartička a la Joi Tribiani? - kde bude napsáno hodina sexu + jedna praktika podle vlastního výběru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 14:20

Docela sranda je Hříšná věž, je to klasická Jenga, ale na kostičkách jsou různé erotické úkoly, jsou spíše takové soft, některé by se daly hrát i na nějaké odvážné párty, záleží na naladění. Popřípadě je možnost úkoly na kostičkách nahradit vlastními, podle libosti. Kdo věž shodí, dostává úkol od ostatních. Kdo nesplní úkol, dává fant :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama