Erotické oblečení a malá postava

Anonymní
11.1.20 20:15

Erotické oblečení a malá postava

Zdravím, manžel má rád takové to sexy prádlo, podvazky a takové oblečení na mě. Mám ale problém s tím, že měřím 152 a vážím 39kg :?, Tím pádem se tyhle věci špatně hledají. Velikost nejlíp 34-XS, ale snesu i 36-S. Čím menší, tím lepší ale :nevim:. Když občas ty děti nejsou doma, tak proč toho nevyužit že. :lol: Nemáte s tím taky někdo zkušenosti? Už nevím kde hledat. Popřípadě tip na nějakou stránku. Chtěla bych manželovi udělat radost podvazkama a k nim ty punčocháče k podvazkům. Doufám že někdo pomůže????, vždy mě z toho už bolí hlava, než něco najdu. Předem moooc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.1.20 20:31
@Anonymní píše:
Zdravím, manžel má rád takové to sexy prádlo, podvazky a takové oblečení na mě. Mám ale problém s tím, že měřím 152 a vážím 39kg :?, Tím pádem se tyhle věci špatně hledají. Velikost nejlíp 34-XS, ale snesu i 36-S. Čím menší, tím lepší ale :nevim:. Když občas ty děti nejsou doma, tak proč toho nevyužit že. :lol: Nemáte s tím taky někdo zkušenosti? Už nevím kde hledat. Popřípadě tip na nějakou stránku. Chtěla bych manželovi udělat radost podvazkama a k nim ty punčocháče k podvazkům. Doufám že někdo pomůže????, vždy mě z toho už bolí hlava, než něco najdu. Předem moooc děkuji :srdce:

Mám skoro stejné míry. Pokud jsi z většího města, zkusila bych lindex, h&m nebo calzedonia, tam mívají xs. Na netu nemám zkušenost, u nás frčí spíš sportovní prádlo, manžel moc na krajky není… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 20:34
@Anonymní píše:
Mám skoro stejné míry. Pokud jsi z většího města, zkusila bych lindex, h&m nebo calzedonia, tam mívají xs. Na netu nemám zkušenost, u nás frčí spíš sportovní prádlo, manžel moc na krajky není… ;)

Děkuji. Budu muset někam zajet. :? Měl jsem spíš za to, že na internetu bude právě větší výběr. V obchodě, jak naschvál, vždy není moje velikost. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13226
11.1.20 20:39

Napadá mě aliexpress, pokud ti nevadí Čína.
Tam jsou drobné a velikosti Ti tam myslím padnou dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 20:47
@Elen8
@Elen8 píše:
Tam jsou drobné a velikosti Ti tam myslím padnou dobře.

A netrvá dlouho doručení? Když to není na normalní nošení a jen na to spestření, tak nevadí :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 20:53
@Elen8 píše:
Tam jsou drobné a velikosti Ti tam myslím padnou dobře.

Asi bych se ale bala, co mi opravdu přijde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
48
11.1.20 20:56

Calzedonia je skvela. Mala velikost nebude problem, maji tam vetsinu pidi (nebo me to tak prijde, vzdycky se divim na koho to sijou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 21:00
@LJTT píše:
Calzedonia je skvela. Mala velikost nebude problem, maji tam vetsinu pidi (nebo me to tak prijde, vzdycky se divim na koho to sijou)

Děkuji, nenašla jsem na stránkách tedy to, co přímo hledám :?

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.20 08:38

Taky bych to chtěla doma trochu oživit, tak se dívám i na nějaké „sexshopy“ na internetu, jestli někde něco nemají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama