Erotické pomůcky v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 12:38
Erotické pomůcky v těhotenství

Prosím o anonym.
Používáte erotické pomůcky v těhotenství? Myslím tím vibrační věci, jako vajíčko na dálkové ovládání, kdy jste plně v rukou svého muže a on „vás“ ovládá, různé protahování orgasmu atd… Vibrátory s různými funkcemi. Samostatný vibrátor na klitoris atd atd. Používáte i v těhotenství nebo ne? Chybí mi to, ale nevím co ty vibrace :think: nerada bych uškodila mrněti ale chybí mi můj submisivni sexuální život :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 12:42

Ne, staci na sex jen pomyslet a mam tvrde bolestive bricho. Z orgasmu bych asi porodila :mrgreen: mozna i ze samotneho sexu, ten jsme omezili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 12:43

Ahoj jj v prvním těhotenství jsem používala robertka. Ve druhém už nic. Za prvé se mi rozbil a za druhé po porodu jsem začala mít chuť na sex trošku jinak. Miminku to nic neudělalo. I jsem si o tom četla a není to prý žádný problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 12:47

Musíš vyzkoušet. Ale mně klitoridální orgasmy a jejich opakování nedělalo dobře. Nedovedu si představit je schválně oddalovat. Nebylo to úplně příjemné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 15:56
@Anonymní píše:
Prosím o anonym.
Používáte erotické pomůcky v těhotenství? Myslím tím vibrační věci, jako vajíčko na dálkové ovládání, kdy jste plně v rukou svého muže a on „vás“ ovládá, různé protahování orgasmu atd… Vibrátory s různými funkcemi. Samostatný vibrátor na klitoris atd atd. Používáte i v těhotenství nebo ne? Chybí mi to, ale nevím co ty vibrace :think: nerada bych uškodila mrněti ale chybí mi můj submisivni sexuální život :think:

Tak roberta atd myslím není problém ale cokoliv na protahování orgasmu určitě ne u orgasmu tvrdne břicho a protahování no nedělala bych to…jinak ty musíš vyzkoušet co ti vadí a co ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 13:09

Holky a kdy vám začalo tvrdnout břicho a jak to poznám :nevim: jsem v 5 měsíci a nic mi není, jo cítím samozřejmě zapojené svaly na břiše a potom trochu jejich bolest. Ale to je prostě normál jako když mám dlouho zatnuté břicho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 18:42
@Anonymní píše:
Holky a kdy vám začalo tvrdnout břicho a jak to poznám :nevim: jsem v 5 měsíci a nic mi není, jo cítím samozřejmě zapojené svaly na břiše a potom trochu jejich bolest. Ale to je prostě normál jako když mám dlouho zatnuté břicho.

Na zacatku 4 měsíce
Jinak je to nepříjemné taková boule tvrdá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 11:14
@Anonymní píše:
Na zacatku 4 měsíce
Jinak je to nepříjemné taková boule tvrdá

Aha :think: Tak to jsem ještě nezažila a orgasmus mám každý den… Možná mě to přepadne až později :nevim:

Váš příspěvek
Reklama