Erotické zboží v běžném obchodě

3138
13.12.19 21:05

Erotické zboží v běžném obchodě

Mám zvídavý dotaz. Byly jsme s dcerou v obchodě u Vietnamců a vybíraly jsme něco do vlasů. No a hned nad tím zbožím byly sexuální pomůcky, vibrátory atd. no děs. Dcera na to koukala… S ohledem na ni a její věk mě to naštvalo a přijde mi to fakt nechutné. Už tam nepůjdeme. Ale do tohoto obchodu běžně chodí děti a navíc je to hned na začátku prodejny a nedá se neprojít kolem. Musí být tento typ zboží umístěný tak, aby se k němu nedostaly děti? Pamatuje na to nějak zákon, neví někdo? Může to ČOI postihovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12445
13.12.19 21:18
@Veveří píše:
Mám zvídavý dotaz. Byly jsme s dcerou v obchodě u Vietnamců a vybíraly jsme něco do vlasů. No a hned nad tím zbožím byly sexuální pomůcky, vibrátory atd. no děs. Dcera na to koukala… S ohledem na ni a její věk mě to naštvalo a přijde mi to fakt nechutné. Už tam nepůjdeme. Ale do tohoto obchodu běžně chodí děti a navíc je to hned na začátku prodejny a nedá se neprojít kolem. Musí být tento typ zboží umístěný tak, aby se k němu nedostaly děti? Pamatuje na to nějak zákon, neví někdo? Může to ČOI postihovat?

Buď chodíme do stejného obchodu (což je dost nepravděpodobné), nebo vietnamci dostali nový druh zboží od dodavatelů. Někdy minulý týden jsem si také všiml umělých penisů dost nevhodně vystavených blízko u kasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
13.12.19 21:36

Taky to u nás Vietnamci neřeší :think: :cert:
Ale normální to tedy není :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
13.12.19 21:40

Rozhodně je to neetické. Ale jestli je to nezákonné :think:? No každopádně na netu je takový prodej dovolený od 18+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6420
13.12.19 21:43

Jo u nás to měli taky hned za pokladnou, taky sem na to docela čučela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.12.19 21:53

Potkala jsem i v DMku normalne vibratory :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7440
13.12.19 21:55

Diteti bych to vysvetlila jako masazni pristroj pro dospely s bolavym telem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
13.12.19 21:56

U nás taky mají, hned vedle kosmetiky a ozdob do vlasů :roll:, v takové výšce, že to ty děti musí přímo praštit do očí.. Taky nechápu. Kdyby to aspoň dali někam vysoko, někde stranou.. Ti Vietnamci tam ale mají svoje vlastní děti, které v tom krámě tráví většinu času, takže to asi rodičům je jedno, nebo nevím… Ale taky se mi to nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12445
13.12.19 21:57
@TeSudička píše:
Potkala jsem i v DMku normalne vibratory :roll:

No tak pokud vypadají spíš jako sázecí kolík, tak to moc dětí nezaujme. Když ale vypadají jak falus afrického utečence i s koulema, tak to nejen děti může dost překvapit. Navíc, přesvědčuj pak přítelkyni, že tohle není velikost běžného muže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7440
13.12.19 21:59
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
13.12.19 22:03

To jsem nevedela, ze to v Cesku jde. :think: Jsem na to zvykla z Japonska, tak v nekterych obchodech to meli oddelene a v nekterych jsem narazila na eroticke pomucky mezi skolnimi potrebami a botami. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
13.12.19 22:04

@Prof. Farnsworth :lol: tohle mě dneska pobavilo

• Citovat
  • Nahlásit
3138
13.12.19 22:38
@Tarjei píše:
Diteti bych to vysvetlila jako masazni pristroj pro dospely s bolavym telem :)

Dcera má 13, ta by mi to už nezbaštila. Bylo jí při tom pohledu na ty věci trapně, je teď hodně stydlivá, mě ale bylo trapně taky a to je mi o 30 let víc :lol: Vyšly jsme z obchodu a říkala mi, že to má pořád před očima. Jinak poslala jsem obecný dotaz na ČOI, jestli tu platí nějaké omezení. Až mi odpoví, dám vám všem vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
13.12.19 22:44

Rozhodně bych to tomu obchodníkovi řekla, žádala bych, ať to zboží dá jinam, rozlobeně samozřejmě, s tím že do jeho obchodu už nikdy nepřijdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
13.12.19 22:56
@Veveří píše:

Přijde mi to ujeté a není to obvyklé. U nás to Vietnamci nevystavují. Ale jestli ve 13 pozná, co to je, přijde mi zbytečný to řešit. Já třeba vůbec ve 13 netušila, takže bych ani nebyla v šoku.
Ale jsem zvědavá na vyjádření ČOI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat