Erotický komiks

Anonymní
15.5.20 16:44

Erotický komiks

Narazila jsem teď náhodou na jeden erotický komiks a musím říct, že mě celkem zaujal. Nebudu dělat reklamu, ať nevypadám, že to je účelem tématu, takže název asi neřeknu, jen mě zajímá, jestli někdo doma něco takového máte, pro zpestření. ;) Já zatím ne, ale tento koupím, chtěla bych ho dát mému muži jako dárek. Celkem to dokáže navodit atmosféru (u mě tedy). Není to manga, Japonci myslím mají celkem dost komiksů na toto téma, tohle kreslil Francouz a téma je z třicátých let, takže krásné elegantní dámy… Jen jsem zvědavá, jestli někdo máte doma taky něco takového. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11910
15.5.20 17:01
@Anonymní píše:
Narazila jsem teď náhodou na jeden erotický komiks a musím říct, že mě celkem zaujal. Nebudu dělat reklamu, ať nevypadám, že to je účelem tématu, takže název asi neřeknu, jen mě zajímá, jestli někdo doma něco takového máte, pro zpestření. ;) Já zatím ne, ale tento koupím, chtěla bych ho dát mému muži jako dárek. Celkem to dokáže navodit atmosféru (u mě tedy). Není to manga, Japonci myslím mají celkem dost komiksů na toto téma, tohle kreslil Francouz a téma je z třicátých let, takže krásné elegantní dámy… Jen jsem zvědavá, jestli někdo máte doma taky něco takového. ;)

Manga, nebo hentai na webu najdete tuny a úplně všech ražení… :P :mavam:
Za mě tedy nestačí jen hambaté postavy, ale aby tam byl nějaký, aspoň malý, příběh (ale jistěže k tématu :P ). :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 17:08

To samozřejmě vím. :P :mavam: Ale já miluju knížky, nemám ani čtečku, to není ono. Zároveň ale ani nevlastním lechtivou literaturu. ;) Tahle je navíc fakt výtvarně krásná. No, očekávám, že to asi nebude lahůdka pro většinu. Jen jsem měla dnes fajn pocit, že jsem na něco takového narazila.

• Nahlásit
  • Citovat
11910
15.5.20 17:13
@Anonymní píše:
To samozřejmě vím. :P :mavam: Ale já miluju knížky, nemám ani čtečku, to není ono. Zároveň ale ani nevlastním lechtivou literaturu. ;) Tahle je navíc fakt výtvarně krásná. No, očekávám, že to asi nebude lahůdka pro většinu. Jen jsem měla dnes fajn pocit, že jsem na něco takového narazila.

No oni jsou v těch „webových“ komiksech někdy nebetyčné rozdíly. A to i po výtvarné stránce a někteří autoři jsou i dost profláklý. :)
Je kolem toho celá kultura, spousta fandů, ale i odpůrců a to od diskuzí až po kriminál. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7215
15.5.20 17:39

Smarja ted jsem zvědavá, řekni název :mrgreen: jinak za mého mládí strašně letěla manga/hentai

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
15.5.20 17:52

Pošli mi prosim nazev do sz :D ty japonci me neberou, ty jsou takovy fakt uchylny, ale to tema ze 30.let zni zajimave :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 18:12

:) dobre, je to podle asi trochu nablbleho romanu a kreslil to Guido Crepax. Koukala jsem, ze uz toho nakreslil vic, mne se libilo toto: Pribeh O. Ta O je zena a je to o dominanci a submisivite. Coz my treba nejake sadomaso hratky neprovozujeme, ale ty obrazky jsou takovy dost drazdivy a zaroven to nepusobi uplne lacine. Aspon na me. :) Tak jsem zvedava.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 18:20

Neni to zadnej sesit, ma to i hezkej prebal. Pry to trochu pokazil tim, ze tam pridal i druhou cast a snazi se tam filozofovat, ale prvni cast je pry dobra.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 18:23

Tady treba jedna stranka.

• Nahlásit
  • Citovat
697
15.5.20 19:02

Doporucuju klasiku, alan moore - ztracene divky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
15.5.20 19:03

A pro prehled tom pilcher - eroticky komiks

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 19:18

Ještě se mi celkem líbil Milo Manara. Ale prý některé kresby zdigitalizovali a nejsou tak pěkné jako ty původní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama