Escapelle a 1 den zpoždění

Anonymní
2.1.21 14:06

Escapelle a 1 den zpoždění

Ahoj, HA užívám už 3 roky. V prvním týdnu HA jsem si zapomněla vzít 2 prášky(druhé platíčko). Až 3 týden jsem měla neděle, pondělí a úterý sex s přítelem. V pribalovem letáku HA píší že pokud zapomenete v prvním tydnu jednu nebo více tabletek, měla byste se následujících 7 dni chránit jinou metodou, což jsem udělala správně. Poslední prášek jsem si vzala tohle úterý. Zachvátila me panika a koupila jsem si ve středu escapelle 20 hodin po jsem ji užila. Pravidelně už přes rok dostávám menstruaci v pátek. Dneska je sobota a nic. Mám si udělat test? Escapelle mi nejspíš rozhodilo cyklus?
V pribalovem letáku se píše,,Pokud pokračujeme v užívání pravidelné hormonální antikoncepce, jako jsou antikoncepční tablety, a nedostaví se v období bez tablet menstruace, navštivte svého lékaře, abyste se ujistila, že nejste těhotná, zkontrolujte možnost otěhotnění těhotenským testem,”
V pondělí ráno si udělám test a když bude negativní nebo pozitivní zavolám lékaři.

Uz se takhle nervuju od úterý, to má určitě taky na to značný vliv.

Příspěvek upraven 02.01.21 v 14:38

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
152
2.1.21 14:34

Escapelle kombinovaná spolu s normální HA může způsobit nepředvídatelný posun krvácení (není to opravdová menstruace). Test nemá smysl dělat dříve než 14 dnů po souložích. Počkej ještě několik dnů. Nemusíš spěchat, možnost miniinterrupce tím nepromeškáš, kdyby byla zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.1.21 14:50

@Lemrucha Momentálně se mi objevilo jemné špinění, doufám ze vše dobře dopadne.
Děkuji za vaši zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat