Escapelle a gynekologie

Anonymní
23.12.18 20:56

Escapelle a gynekologie

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem. 23.11. Jsme meli s pritelem pohlavni styk ale praskl kondom nejspis jenze za prvé to byl muj posledni den ms ( male spineni) a pritel ho vyndal nez se do me udelal. Hned jsme pro jistotu jeli pro Escapelle vzala jsem ji asi do 2 hodin mozna i drive. Ale ted uz mam osmý den zpozdenou ms je to normalni, kdy ji mam ocekavat? ( Asi 4 dny po uziti tablety jsem mela male spineni jen 3 dny ) A druhá otázka je, jestli pozna gynekolog ze jsem tabletu vzala? Popripade co delat kdyz se ms nedostavi? Tehotensky test jsem delala asi tyden a pul zpet oba dva negativni a pred 3 dnima jsem della dalsi a taky vysel negativni

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18531
23.12.18 20:58

rozházelo ti to hormony , kdy čekat ms neví nikdo a mudr nic nepozná jak by to poznal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 21:36

@ka2ka Takže i kdyz je zpozdena dyl jak tyden nemám vyvadet a panikarit? To nevím, nemám s tím zkusenost tak jsem se ptala kdyby nekdo měl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18531
24.12.18 08:52
@Anonymka1312 píše:
@ka2ka Takže i kdyz je zpozdena dyl jak tyden nemám vyvadet a panikarit? To nevím, nemám s tím zkusenost tak jsem se ptala kdyby nekdo měl

ne může to být i mnohem dýl než se tělo vzpamatuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama