Escapelle a tupá bolest v podbřišku

Anonymní
13.8.20 15:49

Escapelle a tupá bolest v podbřišku

Dobrý den,
po vášnivém milování s manželem jsem musela užít pilulku Escapelle. Po užití mi nic nebylo. Až za týden jsem začala cítit něco mezi zánětem močových cest a zánětem vaječníků. Dnes jsem byla na gynekologii. Vše v pořádku, i moc v pořádku. Tupá bolest podbřišku ale trvá. Moč tedy nebyla poslána na kultivaci. Může to být ještě důsledek té pilulky? Je to takový ten pocit, jako když to má člověk každou chvíli dostat a prostě to nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.8.20 17:27

Dobrý den, ahoj, jak jsi - jste dopadla? Momentálně řeším úplně ten stejný problém, akorát že dnes se k tomu přidala bodavá bolest levého vaječníku :nevim: už jsem s nervama v háji, 2 děti už mám a další neplánuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:32

Moc zdravím, ve čtvrtek jsem byla na gynekologii. Vše v pořádku, mírně zvýšené bílé krvinky, mám dostatečně pít a užívat blokurimu a dostala jsem jakási atb, vypije se jen 1 sáček. A je to.
I já mám dvě děti a na třetí už si přijdu stará.
A… Uffff včera jsem to dostala.
Uvažuji, že bych si nechala dát tělísko. Ale bojím se, že přiberu a ztratím chuť na sex.
A ta bolest je prý od toho. A mne se k tomu přidal ten mocak, na který poslední dobou trpím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:39

No já tedy taky doufam, že to dostanu, celý týden příznaky MS, a dnes najednou jen ta bodavá bolest, mám strach, že kdyby to bylo těhotenství bude mimoděložní. :? A MS přišla v termínu? Nám se nehoda stala 2 dny po Ovu, prášek pro jistotu spolknut po 8 hodinách ( než otevřeli lékárnu) tak si říkám, že je ta šance menší kdyby náhodou. A navíc 1. Dítě po IVF, druhý teda přirozeně ale v 3 cyklu, takže tohle by mě rozsekalo po Ovu a na poprvé 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
3
15.8.20 17:43

Jinak přesně na 3 dítě jsi přijdu stará, hlavně ani jedno tehu a ani porod nebyl predpisovy. A z tělíska mám přesně obavy, švagrová takhle měla mimoděložní tehu a přišla o vaječník a zas hormony do sebe ladovat taky nechci, navíc jsem furt kojící. A na chlapa se po téhle eskapádě asi taky nemůžu 100% spolehnout. Tak teď babo raď🤔 😏

Příspěvek upraven 15.08.20 v 17:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:43

Já měla ovulaci. Navíc po dovolené u moře a ten den thajská masáž. Ale je mi 37,asi bych to nějak dala, ale už nechci. Všude píší, že by to nemělo mít vliv, že by to těhu mělo být mimodělozní. Jinak ms pár dní před termínem. I my se snažili. U prvního rok, u druhého taky tak 3 měsíce určitě. Nikdy ne napoprvé. Ano, i mě by to rozsekalo.

• Citovat
  • Nahlásit
3
15.8.20 17:48

Tak děkuji trochu za uklidnění, že snad fakt ještě dorazí a ta bolest je jen po té piluli ( jinak mě nic nebylo). Já mám právě strašně rozházené cykly jeden po 25 a někdy i po 30, ale 100% vím, že bylo už 2-3 dny po Ovu. Ale nervy mám furt. 😥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:52

@Mi86 určitě přijde. Já byla neklidná hlavně kvůli tomu mocaku. Od listopadu neustálé problémy. Bludný kruh. Bez konce mi přijde. Už z toho mám pochroumanou psychiku. Pořád se pozoruji. Bojují kvůli tomu s chutí se milovat. Teď mi bylo fajn a já si konečně užívala. Dodržují hygienu a stejně to zase nezůstalo bez následků.

• Citovat
  • Nahlásit
3
15.8.20 17:56

Věřím i já s mocakem dlouho bojovala, hlavně před těhotenstvím, teď teda tukam mám klid. Ale kdo nezazije neví! A těch peněz investovaných do urinalu, lichořeřišnice a uro čajů a většinou to vyřešili až ATB :roll: Tak snad to bude brzo v pořádku, držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama