Escapelle příznaky nebo možné těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.5.22 21:48

Escapelle příznaky nebo možné těhotenství

Zdravím dámy!

Chci se zeptat. Minulý pátek jsem měla sex, bohužel praskl kondom a BOHUŽEL jsem měla zrovna ovulaci. Nebo takhle - měla jsem ji dle tabulek, pravidelně zapisuji ( a vzhledem k tomu, že mám 3 děti na první dobrou, tabulkám věřím nebo jsem superplodná :D ). Nicméně po 30h jsem si koupila Escapelle. Neměla jsem po něm žádné nežádoucí příznaky, jenže ani žádné krvácení zatím nepřišlo, a dnes, vlastně týden po nehodě jsem neskutečně unavená, bolí mě oba vaječníky, jsem nevrlá, bez života, tak se chci zeptat zda je to příznak těch léků - že by týden po? Nebo mám počítat s tím, že lék nezabral, protože spermijky za 30 hodin už dávno doputovaly do cíle, a tyto příznaky jsou zahnizďování? :pocitac: děkuju za odpovědi! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15662
20.5.22 22:23

Tabletka by měla i zabránit se vajicku usadit. Může to být blbě po tom, je to pěknej dryak. Ale samozřejmě není to 100% jistota ze bude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 22:41

@JancaS84 děkuju. No co jsem četla, tak právě nezabraňuje se usadit, jen oddaluje ovulaci :think: ale když už ta ovulace je, tak bohužel :think: jako dryák mi to právě vůbec nepřijde, připravovala jsem se na nejhorší a přitom mi po týdnu pořád nic není :? nicméně jsem z toho celá špatná, toto se nemělo stát :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
43296
20.5.22 22:53
@Anonymní píše:
Zdravím dámy!Chci se zeptat. Minulý pátek jsem měla sex, bohužel praskl kondom a BOHUŽEL jsem měla zrovna ovulaci. Nebo takhle - měla jsem ji dle tabulek, pravidelně zapisuji ( a vzhledem k tomu, že mám 3 děti na první dobrou, tabulkám věřím nebo jsem superplodná :D ). Nicméně po 30h jsem si koupila Escapelle. Neměla jsem po něm žádné nežádoucí příznaky, jenže ani žádné krvácení zatím nepřišlo, a dnes, vlastně týden po nehodě jsem neskutečně unavená, bolí mě oba vaječníky, jsem nevrlá, bez života, tak se chci zeptat zda je to příznak těch léků - že by týden po? Nebo mám počítat s tím, že lék nezabral, protože spermijky za 30 hodin už dávno doputovaly do cíle, a tyto příznaky jsou zahnizďování? :pocitac: děkuju za odpovědi! :srdce:

Asi to 4. dítě chceš. Jinak bys pro prášek po nešla až po 30 hodinách. Volala bych lékaři a nechala se prohlédnout, jen co by bylo možné něco vidět. A manžela poslala na vasektomii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 23:03

@Russet když ono to bylo na přelomu pátek / sobota a u nás jsou lékárny o víkendu zavřené :nevim: jinak bych si pro ni samozřejmě šla hned. Nakonec jsem jela x kilometrů kamsi do otevřené lékárny, pro jistotu :nevim:

Příspěvek upraven 21.05.22 v 09:18

• Citovat
  • Nahlásit
11784
21.5.22 07:55
@Anonymní píše:
@Russet když ono to bylo na přelomu pátek / sobota a u nás jsou lékárny o víkendu zavřené :nevim: jinak bych si pro ni samozřejmě šla hned. Nakonec jsem jela x kilometrů kamsi do otevřené lékárny, pro jistotu :nevim: není to manželovo.

To si děláš srandu. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
21.5.22 12:03

Pilulky „po“ jsou v době ovulace neúčinné. V takovém případě se používá jako spolehlivá dodatečná antikoncepce zavedení nitroděložního tělíska do 5 dnů po souloži. Teď uvažuj o tom, jak budeš situaci řešit, pokud došlo k nehodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 13:57

@Lemrucha děkuju :roll: o tom tělísku jsem taky četla, chtěla jsem si ho dát, bohužel múj gynekolog spadl ze stromu a byl v nemocnici :lol: takže úplnej zákon schválnosti. Začínám si myslet, že to případný dítě je nějakej osud :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat